Uitslagenarchief

Gepost op 30 december 2019, 18.45 u

Uitslag concours Kronenberg (De Peelbergen)

29 december 2019 Paarden
M-1 dressuur: Loes Hoeymakers met Guy 1e proef 4e prijs.

Gepost op 25 november 2019, 18.15 u

Uitslag concours Merselo

24 november 2019 Paarden
B springen: Jikke Verhaegh met Just Special HTR 3e prijs.

Gepost op 18 november 2019, 22.15 u

Uitslag concours Velddriel (Subtopwedstrijd)

16 november 2019 Paarden
ZZZ dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 2e prijs.

Gepost op 11 november 2019, 20.10 u

Uitslag concours Merselo (Nobel Oostrum)

9 november 2019 Paarden
ZZl dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 2e proef 1e prijs.

Uitslag concours Kronenberg (De Peelbergen)

10 november 2019 Paarden
B springen: Loes Opbroek met Drago de Queen 3e prijs.

Gepost op 4 november 2019, 22.35 u

Uitslag concours Merselo (De Ijsvogel)

2 november 2019 Paarden
L-2 dressuur: Karlijn van de Laak met Covey 2e proef 3e prijs.

Gepost op 21 oktober 2019, 22.55u

Uitslag concours Lottum

19 oktober 2019 Pony's
CD- BB dressuur: Imke Kleeven met Nikita 1e proef 1e prijs.
D-B dressuur: Liene Kleeven met Avita 2e proef 1e prijs.

20 oktober 2019 Paarden
B dressuur: Jikke Verhaegh met Just Special HTR 1 proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.
L-2 dressuur: Roy Wagemans met Wup's Gigant 1e proef 1e prijs.

Gepost op 7 oktober 2019, 21.35 u

Uitslag concours Kronenberg (Peelbergen)

6 oktober 2019 Paarden
ZZl dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 2e prijs.

Gepost op 30 september 2019, 22.30 u

Uitslag concours Hout-Blerick

29 september 2019 Paarden
Z-1 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 2e proef 1e prijs.
ZZl dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 1e prijs en 2e proef 2e prijs.

Gepost op 9 september 2019, 22.25 u

Uitslag concours Lottum (Kringkampioenschappen 2019)

7 september 2017 Pony's
CDE- BB dressuur: Rick van Loo met Avita 1e proef 1e prijs. Kringkampioen
                                Imke Kleeven met Nikita 2e proef 1e prijs.

8 september 2017 Paarden
B springen: Jikke Verhaegh met Just Special HTR 4e prijs.
                   Meike van der Heijden met Dizzerd 5e prijs.

Gepost op 2 september 2019, 11.55 u

Uitslag concours Panningen (vrijetijdruiters)

1 september 2019 Paarden
B  dressuur: Sandra Hansen met Izzy 1e proef 1e prijs.

Gepost op 26 augustus 2019, 22.55 u

Uitslag concours Boxmeer

25 augustus 2019 Paarden
Z-1 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 2e prijs.

Uitslag concours Venray (Rsc Cadans)

25 augustus 2019 Paarden
L-1 dressuur: Imke Achten met Joie de Vivre G.E.P. 1e proef 1e prijs.

Gepost op 5 augustus 2019, 21.45 u

Uitslag Limburgse kampioenschappen 2019 Meerlo (dressuur en springen).

In het weekend van 3 en 4 augustus hebben de 3 geselecteerde dressuurruiters hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Meerlo.
Dit leverde het volgende resultaat op.
              
De uitslag van de paarden op zaterdag 3 augustus is:
 
Dressuur:
L-2    Karlijn van de Laak met Covey 5e prijs. 
ZZL    Chantal Daniëls met Crulandro 4e prijs na kür 5e prijs. 
         

Z-1    Lonneke Verbong met Zarena 20e plaats.                                               
 
De uitslag van de pony's op zondag 4 augustus is:

Helaas geen geselcteerde ruiters deze keer.

Gepost op 8 juli 2019, 20.40 u

Uitslag concours Grubbenvorst

7 juli 2019 Paarden
Z-1 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 2e proef 1e prijs.

Gepost op 1 juli 2019, 22.55 u

Uitslag concours Horst (selectiewedstrijd)

30 juni 2019 Paarden
ZZL dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 2e prijs.
                    Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 4e prijs.

Gepost op 24 juni 2019, 19.10 u

Uitslag concours Lievelde (Subtop wedstrijd)

22 juni 2019 Paarden
ZZZ dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 3e prijs.

Uitslag concours Leunen

23 juni 2019 Paarden
L-2 dressuur: Loes Hoeymakers met Guy 2e proef 2e prijs.

Gepost op 10 juni 2019, 21.50 u

Uitslag concours Sevenum (ruitersportweekend)

10 juni 2019 Paarden
ZZL dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 1e prijs.

Gepost op 3 juni 2019, 20.45 u

Uitslag concours Reuver (subtop wedstrijd)

1 juni 2019 Paarden
ZZL dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 1e prijs.

Gepost op 27 mei 2019, 21.35 u

Uitslag concours Kronenberg (de Peelbergen)

29 mei 2019 Paarden
L-1 dressuur: Karlijn van de Laak met Covey 1e proef 3e prijs.
ZZL dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 1e prijs.

Gepost op 20 mei 2019, 20.50 u

Uitslag concours Well

19 mei 2019 Paarden
L-1 dressuur: Karlijn van de Laak met Covey 1e proef 4e prijs.
L-2 dressuur: Roy Wagemans met Wup's Gigant 2e proef 2e prijs.
ZZL dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.

Gepost op 22 april 2019, 21.35 u

Uitslag concours Ottersum (selectie)

21 april 2019 Paarden
L-1 dressuur: Karlijn van de Laak met Covey 1e proef 3e prijs en 2e proef 1e prijs.
ZZL dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 2e prijs.

Gepost op 8 april 2019, 19.45 u

Uitslag concours Overloon

7 april 2019 Paarden
M-2 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 2e proef 1e prijs.

Gepost op 18 maart 2019, 22.15 u

Uitslag concours Lottum

16 maart 2019 Pony's
BB-D dressuur: Rick van der Loo met Avita 1e proef 1e prijs.

17 maart 2019 Paarden
B dressuur: Imke Achten met Joie De Vivre G.E.P.1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.
L-1 dressuur: Karlijn van de Laak met Covey 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.

Gepost op 11 maart 2019, 21.25 u

Uitslag concours Helden (recreatieruiters)

10 maart 2019 Paarden
B dressuur: Sandra Hanssen met Izzy 1e proef 1e prijs en 2e proef 3e prijs.

Gepost op 25 februari 2019, 21.45 u

Uitslag concours Grubbenvorst

24 februari 2019 Paarden
M-2 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.

Gepost op 18 februari 2019, 19.00 u

Uitslag concours Kronenberg (De Peelbergen)

17 februari 2019 Paarden
ZLL dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 2e prijs.

Gepost op 4 februari 2019, 22.30 u

Regio indoorkampioenschappen 2018/2019

Afgelopen weekend 1, 2 en 3 februari hebben de geselecteerde deelnemers hun uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Reuver
Wat resulteerde in de volgende uitslag:

L-1 dressuur: Loes Hoeymakers met Guy 17e plaats.
M-2 dressuur: Lonnek Verbong met Zarena 10e plaats.
ZLL dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 5e plaats.

Gepost op 21 januari 2019, 19.30 u

Uitslag concours Boekend

20 januari 2019 Paarden
L-1 dressuur: Roy Wagemans met Wup's Gigant 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.

Gepost op 14 januari 2019, 23.20 u

Uitslag concours De Mortel

13 januari 2019 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 5e prijs.

Gepost op 10 december 2018, 20.45 u

Uitslag concours Kronenberg (Meijel)

9 december 2018 Paarden

L-1 dressuur: Karlijn van de Laak met Covey 1e proef 4e prijs en 2e proef 2e prijs.


Uitslag concours Velden

9 december 2018 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 1e prijs.

Gepost op 26 november 2018, 20.25 u

Uitslag concours Asten

24 november 2018 Paarden

BB springen: Loes Opbroek met Dante 1e prijs.


Uitslag concours Merselo (Oostrum)

25 november 2018 Paarden
L-1 dressuur: Loes Hoeijmakers met Guy 1e proef 2e prijs en 2e proef 2e prijs.
                    Karlijn van de Laak met Covey 1e proef 4e prijs.

Gepost op 12 november 2018, 18.25 u

Uitslag concours Velden

9 november 2018 Paarden

M-2 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 2e proef 1e prijs.
                

11 november 2018 Paarden
L-1 dressuur: Loes Hoeijmakers met Guy 2e proef 1e prijs.

Gepost op 5 november 2018, 22.40 u

Uitslag concours Merselo (Ijsvogel Swolgen)

2 november 2018 Paarden

Z-1 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 3e prijs.
                

3 november 2018 Paarden
L-1 dressuur: Loes Hoeijmakers met Guy 1e proef 3e prijs en 2e proef 2e prijs.

Gepost op 29 oktober 2018, 21.50 u

Uitslag concours Lottum

27 oktober 2018 Pony's

BB dressuur: Liene Kleeven met Avita 1e proef 1e prijs.
                   Rick van Loo met Avita 2e proef 1e prijs.


28 oktober 2018 Paarden
L-1 dressuur: Roy Wagenmans met Wup's Gigant 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.
                    Karlijn van de Laak met Covey 1e proef 2e prijs en 2e proef 2e prijs.

Gepost op 22 oktober 2018, 22.35 u

Uitslag concours Grubbenvorst

21oktober 2018 Paarden
M-2 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.

Gepost op 15 oktober 2018, 22.50 u

Uitslag concours Meterik (Horst)

13 oktober 2018 Paarden
L-1 dressuur: Loes Hoeijmakers met Guy 4e prijs.

14 oktober 2018 Paarden
Z-1 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e prijs.
ZZ-L dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 2e prijs.

Gepost op 8 oktober 2018, 22.15 u

Uitslag concours SGW Ysselsteyn

7 oktober 2018 Paarden
Klasse M: Dianne Seuren met Wequitana 2e prijs.

Gepost op 1 oktober 2018, 17.35 u

Uitslag concours Blerick

30 september 2018 Paarden
ZZL dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 1e prijs.

Gepost op 17 september 2018, 22.05 u

Uitslag concours SGW Brabant Horse Trails

15 september 2018 Paarden
Klasse M: Dianne Seuren met Wequitana 1e prijs.

Uitslag concours Well (Afferden)

16 september 2018 Paarden
M-2 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 2e prijs.

Gepost op 10 september2018, 21.50 u

Uitslag concours SGW Gorssel

9 september 2018 Paarden
Klasse L: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 1e prijs.
Klasse M: Dianne Seuren met Wequitana 1e prijs.

Gepost op 3 september 2018, 21.45 u

Uitslag concours Ottersum

2 september 2018 Paarden
B dressuur: Femke Verheijen met El Bandolero D 1e proef 1e prijs.

L-1 dressuur: Loes Hoeijmakers met Guy 2e proef 2e prijs.


Uitslag concours Someren

2 september 2018 Paarden
ZZL dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 1e prijs.

Gepost op 27 augustus 2018, 11.40 u

Uitslag concours Boxmeer

26 augustus 2018 Paarden

M1 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 1e prijs.


Gepost op 20 augustus 2018, 21.10 u

Uitslag concours Grubbenvorst

18 augustus 2018 Paarden
B dressuur: Femke Verheijen met El Bandolero D 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.

M1/M2 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 13 augustus 2018, 21.45 u

Uitslag concours Kronenberg (De Peelbergen)

12 augustus 2018 Paarden
B dressuur: Femke Verheijen met El Bandolero D 1e proef 2e prijs.

Gepost op 6 augustus 2018, 16.45 u

Limburgse kampioenschappen 2018 in Lottum (dressuur en springen).

In het weekend van 4 en 5 augustus hebben de 10 geselecteerde dressuurruiters en 1 geselecteerde springruiter hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Lottum.
Wat ditmaal georganiseerd werd door de Dravertjes uit Melderslo en Pony- en Ruiterclub Lottum.
Dit leverde het volgende resultaat op.
              
De uitslag van de pony's op zaterdag 4 augustus is:
 
Dressuur:
DE-M2 Inge Opbroek met Dream-Boy 7e plaats.  
                                                          
 
De uitslag van de paarden op zondag 5 augustus is:
 
Dressuur:
B        Loes Hoeymakers met Guy 4e prijs.
M1     Lonneke Verbong met Zarena 4e prijs.
M2     Sanne Collin met Harvey HB kling 2e prijs na afkampen ook 2e prijs.
ZZL    Chantal Daniëls met Crulandro 2e prijs na afkampen 4e prijs.
 
B        Femke Verheijen met El Bandolero D 17e plaats.
L1       Roy Wagemans met Wup’s Gigant 10e plaats.
L2      Sil van de Pasch met Zaire 8e plaats.
L2      Liz Bouten met Floréz 13e plaats.
L2      Lian Jacobs met Eclips 18e plaats.
 
Viertal:
Klasse M  Viertal lottum 1e prijs dus Limburgs kampioen.
         
Springen:
B        Meike van der Heijden met Dizzerd 3e prijs.
                                                                    
De winnaars Loes, Lonneke, Sanne, Chantal, Meike en het viertal natuurlijk en de andere deelnemers, gefeliciteerd met jullie behaalde prijzen en plaatsen.
 
Verder willen we alle vrijwilligers, leden en ouders van Melderslo en onze vereniging hartelijk danken voor de inzet, om dit evenement te hebben kunnen laten slagen.

Gepost op 30 juli 2018, 17.45 u

Uitslag concours SGW Vrouwenpolder

28 juli 2018 Paarden
Klasse L: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 5e prijs.

Klasse M: Dianne Seuren met Wequitana 2e prijs.

Gepost op 9 juli 2018, 21.15 u

Uitslag concours de Mortel (Zomerfestijn)

7 juli 2018 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 6e prijs.

Gepost op 2 juli 2018, 22.05 u

Uitslag concours Horst (Ruiterfeest Wittenhorst)

30 juni 2018 Paarden
B dressuur recreanten:
Martine Beerends-Kuijl met Amadeus Griftenstein’s  1e proef 1e prije en 2e proef 1e prijs.

1 juli 2018 Paarden
B dressuur: Loes Hoeijmakers met Guy 1e proef 4e prijs.

L-2 dressuur: Lian Jacobs met Eclips 1e proef 4e prijs.

M-2 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e proef 3e prijs.
Z-2/ZZ-L dressuur in handicap: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 3e prijs.

BB springen: Sil van de Pasch met Zaire 1e prijs.

Afdelingsdressuur:
4-tal Lottum 2e plaats.

1 juli 2018 Pony's
CDE-M2 dressuur: Inge Opbroek met Dreamboy 1e prijs.


Gepost op 25 juni 2018, 21.25 u

Uitslag concours Leunen

23 juni 2018 Paarden
B dressuur: Loes Hoeijmakers met Guy 1e proef 1e prijs.

L-2 dressuur: Sil van de Pasch met Zaire 1e proef 4e prijs.

M-2 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e proef 3e prijs.
Z-2/ZZ-L dressuur in handicap: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 2e prijs.


Uitslag concours Reuver

23 juni 2018 Paarden
BB springen: Loes Opbroek met Dante 2e prijs.

Gepost op 18 juni 2018, 23.20 u

Uitslag concours Sevenum (Ruitersportweekend)

16 juni 2018 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 9e prijs.

17 juni 2018 Paarden
B dressuur: Loes Hoeijmakers met Guy 1e proef 2e prijs.
Z-2 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.

Gepost op 11 juni 2018, 18.15 u

Uitslag concours Velden (Kringkampioenschappen)

9 juni 2018 Paarden
B dressuur: Loes Hoeijmakers met Guy 1e prijs (Kringkampioen).
M-2 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 2e prijs.
Z-2 dressuur: Andrea Coenders met Boris 3e prijs.

Afdelingsdressuur:
4-tal Lottum 1e prijs (Kringkampioen).

B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 8e prijs.

Gepost op 4 juni 2018, 23.20 u

Uitslag concours Meerlo (Ruiterfestijn)

31 mei 2018 Paarden
Z-2 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.

2 juni 2018 Paarden
B dressuur: Loes Hoeijmakers met Guy 1e proef 5e prijs.
L-1 dressuur: Roy Wagemans met Wups Gigant 1e proef 5e prijs.
M-1 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 4e prijs.

3 juni 2018 Pony's
DE-M2 dressuur: Inge Opbroek met Dream-boy 1e proef 3e prijs.
3 juni 2018 Paarden
M-2 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.

Gepost op 28 mei 2018, 21.40 u

Uitslag concours Kronenberg (De Peelbergen)

25 mei 2018 Paarden
BB springen: Loes Opbroek met Dante 1e prijs.

27 mei 2018 Pony's
DE M1/M2 dressuur:  Inge Opbroek met Dreamboy 2e prijs.

Gepost op 21 mei 2018, 22.35 u

Uitslag concours SGW Hulsberg (Limburgse kampioenschappen)

21 mei 2018 Paarden
Klasse M: Dianne Seuren met Wequitana 3e prijs.
En daardoor Limburgs Kampioen.

Uitslag concours Well (selectie)

20 mei 2018 Paarden

B dressuur: Loes Hoeijmakers met Guy 1e proef 2e prijs.
L-2 dressuur: Sil van de Pasch met Zaire 1e proef 4e prijs.
M-1 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 4e prijs.
Z-2 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 4e prijs.

Gepost op 14 mei 2018, 22.55 u

Uitslag concours Beuningen

10 mei 2018 Paarden
Z-2 dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 1e prijs.
ZZL dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 1e prijs.

Uitslag concours Kronenberg (De Peelbergen)

13 mei 2018 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 5e prijs.

Gepost op 7 mei 2018, 19.20 u

Uitslag concours SGW Kronenberg

5 mei 2018 Paarden
Klasse M: Dianne Seuren met Wequitana 2e prijs.

Gepost op 23 april 2018, 21.50 u

Uitslag concours Ottersum

22 april 2018 Paarden
B dressuur: Loes Hoeijmakers met Guy 1e proef 1e prijs.
M-1 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 2e prijs en 2e proef 3e prijs.

Gepost op 16 april 2018, 21.20 u

Uitslag concours Ewijk

15 april 2018 Paarden
Z-2  dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 3e prijs.

Gepost op 9 april 2018, 19.50 u

Uitslag concours Overloon

7 april 2018 Paarden
M-1 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 3e prijs.

Uitslag concours Maasbree

8 april 2018 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 6e prijs.

Gepost op 2 april 2018, 22.25 u

Uitslag concours De Mortel

1 april 2018 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 6e prijs.

Uitslag oefenwedstrijd d'n Ostenrik Horst

2 april 2018 Paarden
ZZ-L dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e prijs.

Gepost op 26 maart 2018, 18.15 u

Uitslag concours SGW Alphen Chaam

24 maart 2018 Paarden
Klasse M: Dianne Seuren met Wequitana 3e prijs.

Uitslag concours De Mortel

25 maart 2018 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 7e prijs.

Gepost op 19 maart 2018, 22.15 u

Uitslag concours Lottum

17 maart 2018 Pony's
BB dressuur: Rick van Loo met Avita 1e proef 1e prijs.
                   Noortje van Dijck met Lady Jane 2e proef 1e prijs.

18 maart 2018 Paarden
L-1 dressuur: Roy Wagemans met Wups Giant 1e proef 2e prijs en 2e proef 2e prijs.
L-2 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.
M-2 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.

Gepost op 12 maart 2018, 20.20 u

Uitslag Nederlandse dressuur kampioenschappen Ermelo

9 maart 2018 Paarden
M-1 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 7e prijs.

Gepost op 5 maart 2018, 21.45 u

Uitslag concours Kronenberg (CH midden Limburg)

2 maart 2018 Paarden
L-springen: Rick Verheijen met Chocotoff 20e prijs.

Uitslag concours Boekend

4 maart 2018 Pony's
D-M2 dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.

Gepost op 26 februari 2018, 20.00 u

Regio indoorkampioenschappen 2017/2018

Afgelopen weekend 24 en 25 februari hebben de geselecteerde deelnemers hun uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Reuver.
Wat resulteerde in de volgende uitslag:

B-springen: Jikke Verhaegh met Ciella 24e plaats.

Uitslag concours Asten-Heusden

24 februari 2018 Pony's
D-M2 dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 1e prijs.
 

Gepost op 19 februari 2018, 20.25 u

Uitslag concours Kronenberg (De Peelbergen)

18 februari 2018 Paarden
M-1 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.

Gepost op 5 februari 2018, 20.10 u

Regio indoorkampioenschappen 2017/2018

Afgelopen weekend 3 en 4 februari hebben de geselecteerde deelnemers hun uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Helden
Wat resulteerde in de volgende mooie uitslag:

B- dressuur: Roy Wagemans met Wup’s Gigant 17e plaats.
L-2 dressuur: Sil van de Pasch met Zaire 16e plaats.
Z-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 11e plaats.
M-1 dresssuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 2e prijs. (Reservekampioen)

Alle deelnemers proficiat met jullie behaalde plaatsen, en Sanne proficiat met je behaalde 2e prijs, zij is hiermee afgevaardigd voor de Nederlandse Kampioenschappen in Ermelo.

Gepost op 29 januari 2018, 23.05 u

Regio indoorkampioenschappen 2017/2018

Afgelopen weekend 27 en 28 januari heeft de enige geselecteerde deelnemer voor dressuur haar uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Susteren.
Wat resulteerde in de volgende uitslag:

D/E M-2 dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 6e plaats.

Gepost op 22 januari 2018, 21.50 u

Uitslag concours Horst

20 januari 2018 Paarden
M-1 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e prijs.

Uitslag concours Merselo

21 januari 2018 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 2e prijs.

Gepost op 8 januari 2018, 21.55 u

Uitslag concours Kronenberg (wedstrijd Leunen)

7 januari 2018 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 9e prijs.
                 Jikke Verhaegh met Ciella 12e prijs.

Gepost op 1 januari 2018, 18.50 u

Uitslag concours Asten Heusden

27 december 2017 Paarden
L-2 dressuur: Lian Jacobs met Eclips 3e prijs.

Uitslag concours Alverna (kerstconcours)

28 december 2017 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 3e prijs.

Allebei van harte gefeliciteerd met je prijzen.

Gepost op 18 december 2017, 22.30 u

Uitslag concours Helden

16 december 2017 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 7e prijs.

Meike van harte gefeliciteerd met je prijs.

Gepost op 11 december 2017, 22.05 u

Uitslag concours Velden (selectie)

9 december 2017 Paarden
L-2 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.
                    Sil van de Pasch met Zaire 2e prijs.
M-1 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e prijs.

10 december 2017 Paarden
B-dressuur: Roy Wagemans met Wub’s Gigant 2e prijs.

Allemaal van harte gefeliciteerd met je prijzen.

Gepost op 4 december 2017, 22.00 u

Uitslag concours Helden

2 december 2017 Paarden
M-1 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e prijs.

Sanne van harte gefeliciteerd met je prijs.

Gepost op 27 november 2017, 21.35 u

Uitslag concours Velden

25 november 2017 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 5e prijs.

Meike van harte gefeliciteerd met je prijs.

Gepost op 20 november 2017, 21.45 u

Uitslag concours Horst

18 november 2017 Pony's
CDE-M1/2 dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 2e prijs.

Uitslag concours Merselo (Oostrum)

18 november 2017 Paarden
Z-2 dressuur: Chantal Daniels met Crulandro 1e proef 2e prijs.
19 november 2017
M-1 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e proef 1e prijs.

Allemaal van harte gefeliciteerd met jullie prijzen.

Gepost op 13 november 2017, 20.35 u

Uitslag JIM Maastricht (Euregiospringen)

12 november 2017 Pony's
DE-L/M springen: Loes Opbroek met Epipy Rose 3e prijs.

Uitslag concours Kronenberg (De Peelbergen)

12 november 2017 Paarden
L-1 dressuur: Lian Jacobs met Eclips 1e proef 4e prijs.
 

Gepost op 6 november 2017, 22.00 u

Uitslag concours Horst (selectie)

5 november 2017 Paarden
B dressuur: Roy Wagemans met Wup’s Gigant 2e prijs.
L-2 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 2e prijs.
M-1dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e prijs.
                    Lisa Reijnders met Darwin 3e prijs.
 

Gepost op 30 oktober 2017, 22.10 u

Uitslag concours Lottum

28 oktober 2017 Paarden
B/L-1 dressuur: Roy Wagemans met Wup’s Gigant 1e proef 1e prijs.
                        Lian Jacobs met Eclips 1e proef 2e prijs.
M-1/M-2 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.

Uitslag concours Helden

29 oktober 2017 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 7e prijs.
 

Gepost op 23 oktober 2017, 22.00 u

Uitslag concours Grubbenvorst

22 oktober 2017 Paarden
B dressuur: Loes Hoeymakers met Guy 1e proef 2e prijs.
L-2 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 1e prijs en 2e proef 2e prijs.
 

Gepost op 16 oktober 2017, 22.20 u

Uitslag concours Meterik (selectie)

15 oktober 2017 Paarden
M-1 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 2e prijs.
 

Gepost op 2 oktober 2017, 22.20 u

Uitslag concours Ysselsteyn (SGW)

30 september 2017 Pony's
Klasse DE-B: Loes Opbroek met Epipy Rose 3e prijs.

1 oktober 2017 Paarden
Klasse L: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 1e prijs.
Klasse M: Dianne Seuren met Wequitana 1e prijs.
 

Uitslag concours Maasbree

1 oktober 2017 Pony's en paarden
D-M1 dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 1e proef 1e prijs.
B dressuur: Femke Verheijen met Elbandolero D 2e proef 1e prijs.

Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd met je prijzen.
 

Gepost op 18 september 2017, 21.55 u

Uitslag concours Well (Afferden)

17 september 2017 Paarden
L-2 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 2e proef 1e prijs.
 

Gepost op 11 september 2017, 19.45 u

Uitslag concours Boxmeer

9 september 2017 Paarden
L-1 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.
 

Uitslag concours Lottum (Kringkampioenschappen 2017)

9 september 2017 Pony's
Bixie B1 dressuur: Liene Kleven met Vinyo 1e prijs. Kringkampioen
CDE-L springen: Loes Opbroek met Epipy Rose 2e prijs.

10 september 2017 Paarden
B dressuur: Roy Wagemans met Wup’s Gigant 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs. Kringkampioen
                 Femke Verheijen met Elbandolero D 2e proef 2e prijs.
L-1 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 2e prijs en 2e proef 3e prijs.
Z-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs. Kringkampioen
                    Andrea Coenders met Boris 2e proef 2e prijs.
BB springen: Sil van de Pasch met Zaire 2e prijs.
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 1e prijs. Kringkampioen

Koudbloed paarden
L-1 dressuur: Sandra Sauvageot met Jara 1e proef 1e prijs. Kringkampioen

De winnaars Roy, Chantal, Meike, Liene en Sandra die kringkampioen zijn geworden, gefeliciteerd met jullie 1e prijzen, en natuurlijk ook de andere prijswinnaars.
 

Gepost op 4 september 2017, 21.45 u

Uitslag concours Boekel

3 september 2017 Pony's
D-M1/M2 dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 1e prijs.
 

Gepost op 21 augustus 2017, 21.45 u

Uitslag concours Kronenberg (De Peelbergen)

19 augustus 2017 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 3e prijs.
 

Uitslag concours Ede (Heideconcours)

20 augustus 2017 Paarden
Z-2 dresssuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 1e prijs.

Gepost op 7 augustus 2017, 10.35 u

Limburgse kampioenschappen 2017 in Sevenum (dressuur en springen).


In het weekend van 5 en 6 augustus hebben de 6 geselecteerde dressuurruiters en 3 geselecteerde springruiters hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Sevenum. Wat het volgende resultaat opleverde.

De uitslag van de pony’s en paarden op zaterdag 5 augustus is:
Dressuur:
L-2   Sanne Collin met Harvey HB Kling 4e prijs.
L-1    Sil van de Pasch met Zaire 15e plaats.
         Lian jacobs met Eclips 16e plaats.

Springen:
B      Meike van der Heijden met Dizzerd 5e prijs.

De uitslag van de pony’s en paarden op zondag 6 augustus is:
Dressuur:
DE-M1 Inge Opbroek met Dream-Boy 7e plaats.
B        Roy Wagemans met Wup’s Gigant 12e plaats
Z-2     Chantal Daniels met Crulandro 7e plaats.

Springen:
DE-L   Loes Opbroek met Epipy Rose 10e plaats.
M       Chiara Palmi met Zynedi Loma 32e plaats.

De winnaars Sanne en Meike en ook de deelnemers, gefeliciteerd met jullie behaalde prijzen en plaatsen.
 

Gepost op 31juli 2017, 20.15 u

Uitslag concours Kronenberg (De Peelbergen)

29 juli 2017 Pony's
DE-L springen: Loes Opbroek met Epipy Rose 1e prijs.
 

Uitslag concours Someren

30 juli 2017 Paarden
Z-2 dresssuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 2e prijs.
 

Gepost op 24 juli 2017, 21.15 u

Uitslag concours Heesch

23 juli 2017 Paarden
Z-2 dresssuur: Andrea Coenders met Boris 3e prijs.
 

Gepost op 17 juli 2017, 22.25 u

Uitslag concours Asten

15 juli 2017 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 4e prijs.
 

Uitslag concours Sevenum (koudbloedige paarden)

17 juli 2017 Paarden
L-1dressuur: Sandra Sauvageot met Jara 1e prijs.


Uitslag concours Geldrop

16 juli 2017 Paarden
Z-2 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 3e prijs.


Uitslag clubkampioenschappen 2016 PC&RC Lottum en de Dravertjes Melderslo

16 juli 2017 Pony's en paarden

Clubkampioen is Jikke Verhaegh.
Loes Opbroek 2e prijs.
Sil van de Pasch 3e prijs.

Verder de uitslagen per onderdeel:

Dressuur paarden
Jikke Verhaegh met Ciella 1e prijs.
Imke Achten met Grillight Lot 2e prijs.
Irmgard Gijsen met Dirkje 3e prijs.

Dressuur pony’s
Liene Kleven met Vinyo 1e prijs.
Maud van de Pas met Nikita 2e prijs.
Rick van de Loo met Avita 3e prijs.

Springen:
Loes Opbroek met Epipy Rose 1e prijs.
Sil van de Pasch met Zaire 2e prijs.
Liene Kleven met Vinyo 3e prijs.

Cross:
Loes Opbroek met Epipy Rose 1e prijs.
Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein’s 2e prijs.
Chantal Daniels met Cupido 3e prijs.

Allemaal proficiat met de behaalde prijzen, en vooral de clubkampioen!!


Gepost op 10 juli 2017, 20.15 u

Uitslag concours De Mortel

7 juli 2017 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 3e prijs.
 

Uitslag concours Leunen

8 juli 2017 Pony's
D-M1 dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 1e prijs.


Gepost op 3 juli 2017, 19.15 u

Uitslag concours Horst (Ruiterfeest)

2 juli 2017 Paarden
B-dressuur: Nika Rutten met Happy Dancer L 4e prijs.
Z-2 dressuur: Chantal Daniels met Crulandro 3e prijs.
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 1e prijs.
L springen: Chiara Palmi met Henna-gold 4e prijs.

2 juli 2017 Pony's
DE-L1 springen: Loes Opbroek met Epipy Rose 3e prijs.


Gepost op 26 juni 2017, 22.20 u

Uitslag Almelose ruiterdagen

22 juni 2017 Paarden
B dressuur: Rick Verheijen met El Bandolero D 5e prijs.

Uitslag concours Reuver

25 juni 2017 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 9e prijs.


Gepost op 19 juni 2017, 22.35 u

Uitslag concours Velden

17 juni 2017 Paarden
L-1 dressuur: Sil van de Pasch met Zaire 1e proef 3e prijs.
L-2 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e proef 1e prijs.

18 juni 2017 Pony's
DE-M1/M2 dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 1e proef 2e prijs.


Gepost op 12 juni 2017, 21.15 u

Uitslag concours Velden

10 juni 2017 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 9e prijs.

M springen: Chiara Palmi met Guus H 4e prijs.

11 juni 2017 Pony's
DE-L springen Loes Opbroek met Epipy Rose 5e prijs.


Gepost op 5 juni 2017, 20.35 u

Uitslag concours Meerlo (Ruiterfestijn)

3 juni 2017 Paarden
B dressuur: Roy Wagemans met Wup’s Gigant 1e proef 3e prijs en 2e proef 2e prijs.

L-1 dressuur: Sil van de Pasch met Zaire 1e proef 2e prijs.
                   Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 3e prijs en 2e proef 2e prijs.
L-2 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e proef 1e prijs.

B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 9e prijs.

4 juni 2017 Pony's
DE-L springen Loes Opbroek met Epipy Rose 5e prijs.


Uitslag concours Hulsberg SGW

5 juni 2017 Paarden
Klasse M: Dianne Seuren met Wequitana 4e prijs.

Allemaal van harte gefeliciteerd met jullie behaalde prijzen.


Gepost op 29 mei 2017, 21.15 u

Uitslag concours Malden

25 mei 2017 Paarden
Z-2 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 1e prijs.


Uitslag concours Kronenberg (de Peelbergen)

28 mei 2017 Paarden
Z-2 dressuuur: Chantal Daniels met Crulandro 1e proef 1e prijs.


Uitslag concours Asten-Heusden

28 mei 2017 Pony's
DE-M1/2 dressuuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 1e proef 1e prijs.
 


Gepost op 22 mei 2017, 21.35 u

Uitslag concours Well (Selectie)

20 mei 2017 Pony's
DE-M1 dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 1e proef 3e prijs.
D-L springen: Loes Opbroek met Epipy Rose 2e prijs.

21 mei 2017 Paarden
B dressuur: Roy Wagemans met Wup’s Gigant 2e proef 1e prijs.
                   Nika Rutten met Happy Dancer L 1e proef 4e prijs.
L-1 dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 2e proef 4e prijs.
L-2 dressuur: Chantal Daniels met Grilight Lot 1e proef 1e prijs.
Z-2 dressuur: Chantal Daniels met Crulandro 1e proef 3e prijs.
 


Gepost op 15 mei 2017, 21.25 u

Uitslag concours Venray (Vlakwater)

14 mei 2017 Paarden
Z-1 dressuur: Nicole Dackus met Don Juan 1e proef 3e prijs.


Uitslag concours Baarlo

14 mei 2017 Pony's
DE-M1 dressuuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 1e proef 2e prijs.


Gepost op 1 mei 2017, 21.25 u

Uitslag concours de Mortel

28 april 2017 Paarden
Z-2 dressuur: Chantal Daniels met Crulandro 1e proef 4e prijs.


Uitslag concours Kessel

30 april 2017 Pony's
D-L springen: Loes Opbroek met Epipy Rose 3e prijs.


Gepost op 24 april 2017, 21.35 u

Uitslag concours Ottersum (selectie)

23 april 2017 Paarden
B dressuur: Roy Wagemans met Wup’s Gigant 1e proef 4e prijs en 2e proef 3e prijs.
L-2 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e proef 3e prijs.
Z-2 dressuur: Chantal Daniels met Crulandro 1e proef 4e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 17 april 2017, 22.35 u

Uitslag concours Beuningen

15 april 2017 Paarden
M-2 dressuur: Nicole Dackus met Don Juan 1e proef 2e prijs.


Gepost op 10 april 2017, 22.20 u

Uitslag concours Groesbeek

9 april 2017 Paarden
M-2 dressuur: Nicole Dackus met Don Juan 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 3 april 2017, 22.55 u

Uitslag concours De Mortel

2 april 2017 Paarden
M springen: Chiara Palmi met Zynedi Loma 2e prijs.  


Gepost op 27 maart 2017, 21.35 u

Uitslag concours SGW Overpelt

26 maart 2017 Paarden
Klasse L: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 1e prijs.
Klasse M: Dianne Seuren met Wequitana 1e prijs.


Gepost op 20 maart 2017, 21.45 u

Uitslag concours Lottum

18 maart 2017 Paarden
B dressuur: Roy Wagemans met Wup’s Gigant 1e proef 1e prijs.
L-1 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.
                    Chantal Daniels met Grillight Lot 2e proef 2e prijs.

19 maart 2017 Pony's
BB dressuur: Rick van der Loo met Avita 1e prijs.


Uitslag concours Helden (recreatieruiters)

19 maart 2017 Paarden
L-1 dressuur: Sandra Hanssen met Gandhi 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 13 maart 2017, 20.15 u

Uitslag concours Someren

11 maart 2017 Paarden
M-2 dressuur: Nicole Dackus met Don Juan 1e proef 3e prijs en 2e proef 3e prijs.


Uitslag concours Velden

12 maart 2017 Pony's
DE- L springen: Loes Opbroek met Epipy Rose 1e prijs.


Gepost op 6 maart 2017, 22.05 u

Uitslag concours Grubbenvorst

5 maart 2017 Paarden
L-1 dressuur: Chantal Daniels met Griligh Lot 2e proef 1e prijs.


Gepost op 20 februari 2017, 22.05 u

Regio indoorkampioenschappen 2016/2017

Afgelopen weekend 18 en 19 februari hebben de drie geselecteerde deelnemers voor het springen hun uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Helden.
Wat resulteerde in de volgende uitslag:

M springen: Ciara Palmi met Guus H 11e plaats.
B springen: Jikke Verhaegh met Ciella 41e plaats.
                 Meike van der Heijden met Dizzert uitg.


Uitslag concours Peelbergen

19 februari 2017 Paarden
L-1 dressuur: Chantal Daniels met Griligh Lot 2e proef 2e prijs.
 


Gepost op 13 februari 2017, 22.05 u

Regio indoorkampioenschappen 2016/2017

Afgelopen weekend 11 en 12 februari heeft de enigste geselecteerde deelneemster voor het springen haar uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Susteren.
Wat resulteerde op zondag in de geweldige uitslag:

DE-L springen: Loes Opbroek met Epipy Rose 6e prijs.


Gepost op 6 februari 2017, 21.25 u

Regio indoorkampioenschappen 2016/2017

Afgelopen weekend 4 en 5 februari heeft de enige geselecteerde deelnemer voor dressuur haar uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Merselo voor de pony's.
Wat resulteerde in de volgende uitslag op 4 februari:
 
D/E L-2 dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 6e plaats.


Uitslag concours De Mortel

5 februari 2017 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 2e prijs.


Gepost op 30 januari 2017, 22.15 u

Regio indoorkampioenschappen 2016/2017

Afgelopen weekend 27, 28 en 29 januari heeft de enige geselecteerde deelnemer voor dressuur haar uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Reuver.
Wat resulteerde in de volgende uitslag op 28 januari:
 
L-1 dressuur: Sil van de Pasch met Zaire 17e plaats.


Gepost op 16 januari 2017, 21.10 u

Uitslag concours Merselo (Swolgen)

15 januari 2017 Paarden
L-1 dressuur: Sil van de Pasch met Zaire 1e proef 3e prijs.


Gepost op 09 januari 2017, 22.30 u

Uitslag concours Kronenberg (de Peelbergen)

07 januari 2017 Paarden
L-1 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 2e proef 1e prijs.
                    ​Sil van de Pasch met Zaire 1e proef 4e prijs.


Uitslag concours Merselo (Leunen)

07 januari 2017 Paarden
M springen: Dianne Seuren met Wequitana 8e prijs.

08 januari Pony's
DE-L springen: Loes Opbroek met Epipy Rose 3e prijs.


Gepost op 19 december 2016, 22.00 u

Uitslag concours Helden (Heibloem)

17 december 2016 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 6e prijs.

Meike van harte proficiat met je prijs.


Gepost op 12 december 2016, 22.40 u

Uitslag concours Peelbergen (Meijel)

10 december 2016 Paarden
L-2 dressuur: Karlijn van de Laak met Vesta 1e proef 2e prijs.
Z-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 2e proef 1e prijs.
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 5e prijs.


Uitslag concours Velden

10 december 2016 Paarden
B dressuur: Loes Hoeijmakers met Grilight Lot 2e proef 3e prijs.
L-1 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e proef 3e prijs.
 
Allemaal proficiat met jullie behaalde prijzen.


Gepost op 5 december 2016, 22.35 u

Uitslag concours Helden

4 december 2016 Paarden
L-1 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e prijs.


Uitslag concours Peelbergen

4 december 2016 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 5e prijs.

Sanne en Meike proficiat met jullie prijzen.


>Gepost op 28 november 2016, 22.05 u

Uitslag concours Asten-Heusden

26 november 2016 Pony's
CD-L2 dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 1e prijs.


Uitslag concours Velden

26 november 2016 Paarden
B springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 3e prijs.


Uitslag concours Reuver

27 november 2016 Paarden
Z-2 dressuur: Chantal Daniēls met Crulandro  2e prijs.
 
Allemaal proficiat met jullie prijzen.


Gepost op 21 november 2016, 22.45 u

Uitslag concours Horst

20 november 2016 Pony's
D-B springen: Sil van de Pasch met Okidoki 5e prijs.
D-L springen: Loes Opbroek met Epipy Rose 2e prijs.
 
Beide proficiat met jullie prijzen.


Gepost op 14 november 2016, 20.05 u

Uitslag concours Oostrum (Merselo)

12 november 2016 Paarden
L-1 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e proef 3e prijs.

Sanne proficiat met je prijs.


Gepost op 31 oktober 2016, 22.20 u

Uitslag Bixie dag de Peelbergen

30 oktober 2016 Pony's
Bixie A en B dressuur: Liene Kleeven met Vinyo 1e prijs.
Bixie A dressuur: Hanne Kleeven met Vinyo 1e prijs.
Bixie AA en begeleidingsproef: Giel Kleeven met Vinyo 1e prijs.
 
Allemaal proficiat met jullie eerste prijzen, goed gedaan!!!!


Gepost op 24 oktober 2016, 22.15 u

Uitslag concours Boekend

23 oktober 2016 Paarden
L-1 dressuur: Karlijn van de Laak met Vesta 1e proef 3e prijs.


Uitslag concours Merselo

23 oktober 2016 Pony's
CDE-L2 dressuur: Inge Opbroek met Dream Boy 1e proef 4e prijs.

Beide proficiat met jullie prijzen


Gepost op 17 oktober 2016, 22.05 u

Uitslag concours Grubbenvorst

16 oktober 2016 Paarden
B dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.
                 Loes Hoeijmakers met Grilight Lot 2e proef 2e prijs.
L-1 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e proef 2e prijs.
L-2 dressuur: Liz Bouten met Floréz 1e proef 1e prijs.
  
Allemaal proficiat met jullie prijzen.


Gepost op 10 oktober 2016, 22.25 u

Uitslag concours Meterik

8 oktober 2016 Paarden
L-1 dressuur: Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e proef 3e prijs.
                    Karlijn van de Laak met Vesta 1e proef 4e prijs.


Uitslag concours Panningen

8 oktober 2016 Paarden
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 2e prijs.

Allemaal proficiat met jullie prijzen.


Gepost op 3 oktober 2016, 20.45 u

Uitslag SGW Ysselsteyn (Limburgse kampioenschappen)

2 oktober 2016 Paarden
Klasse M: Dianne Seuren met Wequitana 1e prijs dus Limburgs kampioen.

Dianne proficiat met je kampioenschap, en van harte gefeliciteerd.


Gepost op 26 september 2016, 22.35 u

Uitslag Concours Blerick

24 september 2016 Paarden
B dressuur: Lonneke Verbong met Zarena 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.

25 september 2016 Paarden
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 2e prijs en 2e proef 2e prijs.


Gepost op 19 september 2016, 21.55 u

Uitslag Concours Afferden

18 september 2016 Paarden
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 3e prijs en 2e proef 2e prijs.


Uitslag Concours de Mortel

18 september 2016 Paarden
BB springen: Meike van der Heijden met Dizzerd 2e prijs.


Gepost op 12 september 2016, 21.10 u

Uitslag concours Lottum (Kring kampioenschappen)

10 september 2016 Pony's
DE-B dressuur:
Loes Opbroek met Epipy Rose 1e proef 6e prijs.
CDE-L1 dressuur:
Jill Breukers met Avita 2e proef 1e prijs.
Inge Opbroek met Dream Boy 1e proef 3e prijs en 2e proef 2e prijs.
 
D-L springen:
Loes Opbroek met Epipy Rose 3e prijs.
 
Bixie A dressuur:
Hanne Kleeven met Vinyo 1e prijs. Kringkampioen
Liene Kleeven met Vinyo 1e prijs.  Kringkampioen
 
11 september 2016 Paarden
Z-1 dressuur:
Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 1e prijs. Kringkampioen
B dressuur:
Rick Verheijen met El Bandolero D 2e proef 2e prijs.
L1 dressuur:
Sanne Collin met Harvey HB Kling 1e proef 2e prijs.
Liz Bouten met Floréz 1e proef 3e prijs.
Sil van de Pasch met Zaire 1e proef 4e prijs.

Uitslag SGW Gorssel (Semper Fidelis)

10 september 2016 Paarden
Klasse M: Dianne Seuren met Wequitana 2e prijs.

Gepost op 27 augustus 2016, 13.40 u

Uitslag concours Ede (Heideconcours)

20 augustus 2016 Paarden
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 1e prijs.

Limburgse kampioenschappen 2016 in Reuver (dressuur en springen).

 
In het weekend van 6 en 7 augustus hebben de 8 geselecteerde dressuurruiters en 5 geselecteerde springruiters hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Reuver. Wat het volgende resultaat opleverde.
 
De uitslag van de pony's op zaterdag 6 augustus is:
 
Dressuur:
DE-L1 Jill Breukers met Avita 6e prijs.
DE-B   Loes Opbroek met Epipy Rose 12e plaats. 
DE-L2 Kim Broekmans met Celina Shadow 19e plaats.
DE-Z1 Sil van de Pasch met Okidoki 7e plaats.
  
Springen:
DE-B Loes Opbroek met Epipy Rose 13e prijs.
DE-B springen: Sil van de Pasch met Okidoki 24e plaats.
DE-L springen Meike van der Heijden met Orchid’s Pip 18e plaats.
DE-M springen: Meike van de Heijden met Dreamland Pep uitg.
                                                       
De uitslag van de paarden op zondag 7 augustus is:
 
Dressuur:
Z1       Chantal Daniëls met Crulandro 4e prijs na afkampen.
B        Loes Hoeymakers met Grilight Lot 15e plaats.
L1      Liz Bouten met Floréz 14e plaats.
M1      Nicole Dackus met Don Juan 21e plaats.
      
Springen:
Z  Dianne Seuren met Wequitana uitg.

Uitslag concours Melderslo

24 juli 2016 Pony's
DE-L2 dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 2e proef 1e prijs.
Bixie A dressuur: Liene Kleeven met Vinyo 2e prijs.
                            Hanne Kleeven met Vinyo 3e prijs.


Uitslag concours Kronenberg (de Peelbergen)

24 juli 2016 Paarden
Z-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 2e proef 2e prijs.
B Dressuur: Rick Verheijen met El Bandolero 1e proef 5e prijs.


Uitslag concours de Mortel

16 juli 2016 Pony's
D-L1/L2 dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 2e prijs.


Uitslag concours Heibloem

16 juli 2016 Paarden
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Kronenberg (Passie voor paard en pony)

16 juli 2016 Pony's
Bixie A dressuur: Liene Kleeven met Vinyo 1e prijs.
                         Hanne Kleeven met Vinyo 8e plaats.


Gepost op 11 juli 2016, 22.40 u

Uitslag concours Leunen

9 juli 2016  paarden
Z-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 1e prijs.
                       Andrea Coenders met Boris 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Odiliapeel

10 juli 2016  paarden
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.
 
Beide van harte proficiat met jullie behaalde prijzen..


Gepost op 4 juli 2016, 22.20 u

Uitslag concours Horst (Ruiterfestijn)

2 juli 2016  paarden
B dressuur veteranen: Martine Beerends met Amadeus, 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.
Verenigingskampioenschappen:
Ruiterclub Lottum is verenigingskampioen geworden met de paarden, de ruiters die zich hiervoor ingezet hebben, zijn: Nika Rutten, Nicole Dackus, Jikke Verhaegh, Loes Hoeymakers, Nicole Seuren, Tara Titulaer en Rick Verheijen.

3 juli 2016  pony's
DE-B dressuur: Loes Opbroek met Epipy Rose 2e prijs.
DE-B springen: Loes Opbroek met Epipy Rose 7e prijs.

3 juli 2016  paarden
Z-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 3e prijs.

Allemaal van harte proficiat met je behaalde prijzen en natuurlijk de titel Verenigingskampioen.


Gepost op 27 juni 2016, 23.10 u

Uitslag concours Siebengewald

25 juni 2016  pony's
CDE-L1 dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 1e proef 1e prijs en 2e proef 2e prijs.


Uitslag concours Helden (Heldense ruiterdagen)

25 juni 2016  paarden
L springen: Rick Verheijen met Checkmate V 4e prijs.


Gepost op 20 juni 2016, 21.45 u

Uitslag concours Westerbeek

18 juni 2016  pony's
D-M springen: Meike van der Heijden met Dreamland Pep 2e prijs.


Gepost op 13 juni 2016, 21.55 u

Uitslag concours Sevenum (Peelbergen)

12 juni 2016  paarden
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 4e prijs en 2e proef 2e prijs.


Uitslag concours Velden

12 juni 2016  pony's
Bixie A dressuur: Lienne Kleeven met Vinyo 1e prijs.
                           Hanne Kleeven met Vinyo 2e prijs.   


Gepost op 6 juni  2016, 22.25 u

Uitslag concours Meerlo (selectie)

4 juni 2016  paarden
B dressuur: Loes Hoeymakers met Grilight Lot 1e proef 1e prijs.
Z-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 4e prijs.

5 juni 2016  pony's
Bixie A dressuur: Lienne Kleeven met Vinyo 4e plaats.
                           Hanne Kleeven met Vinyo 8e plaats.


Gepost op 30 mei  2016, 21.20 u.

Uitslag concours Kootwijk

28 mei 2016  paarden
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 23 mei  2016, 22.55 u

Uitslag concours Well (Selectie)

21 mei 2016  pony's
D-B springen: Loes Opbroek met Epipy Rose  3e prijs
D-L springen: Meike van der Heijden met Orchid’s Pip 2e prijs.

22 mei 2016  paarden
B dressuur: Loes Hoeymakers met Grilight Lot 1e proef 1e prijs.
M-1 dressuur: Nicole Dackus met Don Juan 1e proef 3e prijs en 2e proef 1e prijs.
Z-1 dressuur: Chantal Daniéls met Crulandro 1e proef 3e prijs.
                       Andrea Coenders met Boris 1e proef 4e prijs en 2e proef 2e prijs.


Gepost op 16 mei  2016, 22.35 u

Uitslag concours Heesch

12 mei 2016  paarden
M-1 dressuur: Nicole Dackus met Don Juan 1e proef 2e en 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Sevenum (Ruitersport weekend)

16 mei 2016  pony's
D-L springen: Meike van der Heijden met Orchid’s Pip 2e prijs.

16 mei 2016  paarden
Z-1 dressuur:Chantal Daniéls met Crulandro 1e proef 6e prijs.
                      Andrea Coenders met Boris 2e proef 2e prijs.


Uitslag concours Hulsberg (SGW)

16 mei 2016  paarden
Klasse B: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 2e prijs.


Gepost op 9 mei  2016, 22.00 u

Uitslag concours Castenray (SGW)

8 mei 2016  paarden
Klasse M: Dianne Seuren met Wequitana 3e prijs.


Gepost op 2 mei  2016, 22.20 u

Uitslag concours Sevenum (Peelbergen)

30 april 2016  pony's
D-B progressief springen: Loes Opbroek met Epipy Rose 2e prijs.
D-M springen: Meike van der Heijden met Dreamland Pep 8e prijs.
D-M springen: Meike van der Heijden met Orchid’s Pip 11e prijs.


Gepost op 25 april 2016, 20.30 u

Uitslag concours Kessel

23 april 2016  pony's
DE-B springen: Loes Opbroek met Epipy Rose 6e prijs.
D-M springen: Meike van der Heijden met Dreamland Pep 2e prijs.


Uitslag concours Ottersum

23 april 2016 pony's
DE-M2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e prijs.

24 april 2016  paarden
M-1 dressuur: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 2e proef 2e prijs.


Gepost op 18 april 2016, 22.50 u

Uitslag concours Lummen (SGW)

17 april 2016  paarden
Klasse B: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 1e prijs.


Gepost op 11 april 2016, 22.05 u

Uitslag concours Maasbree

9 april 2016  pony's
DE-B springen: Loes opbroek met Epipy Rose 6e prijs.


Gepost op 4 april 2016, 21.55 u

Uitslag concours Overpelt (SGW)

2 april 2016  paarden
Klasse B: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 1e prijs.

3 april 2016 paarden
Klasse M: Dianne Seuren met Wequitana 7e prijs.


Gepost op 30 maart 2016, 21.30 u

Uitslag concours Beuningen

29 maart 2016  paarden
M-1 dressuur: Nicole Dackus met Don Juan 1e prijs


Gepost op 21 maart 2016, 22.50 u

Uitslag concours Venray (Vlakwater)

20 maart 2016  paarden
B dressuur: Jikke Verhaegh met Ciella 1e proef 3e prijs.


Uitslag concours Heeze

20 maart 2016  paarden
M-1 dressuur: Nicole Dackus met Don Juan 2e prijs.


Gepost op 14 maart 2016, 19.50 u

Uitslag concours Lottum

12 maart 2016  pony's
DE-L1 dressuur: Jill Breukers met Avita 1e proef 2e prijs en 2e proef 2e prijs.

13 maart 2016  paarden
B dressuur: Jikke Verhaegh met Ciella 2e proef 1e prijs.
M-1 dressuur: Nicole Dackus met Don Juan 1e proef 3e prijs.


Uitslag concours Helden (vrijetijdruiters)

13 maart 2016  paarden
B dressuur: Sandra Hanssen met Ghandi 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 8 maart 2016, 19.05 u

Uitslag concours Grubbenvorst

6 maart 2016  pony's
DE-M2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e prijs.
DE-L1 dressuur: Jill Breukers met Avita 1e prijs.


Gepost op 29 februari 2016, 19.10 u

Regio indoorkampioenschappen 2015/2016

Afgelopen weekend 27 en 28 februari hebben de geselecteerde deelnemers haar uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Helden.
Wat resulteerde in de volgende uitslag:
 
B springen:
Tara Titulaer met Dango H T R 29e plaats.
Wendy Falize met Edelweis 37e plaats.
L springen:
Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 40e plaats.
Z springen:
Dianne Seuren met Wequitana 27e plaats.


Uitslag concours Sevenum (de Peelbergen)

27 februari 2016 paarden
M-1 dressuur: Nicole Dackus met Don Juan 3e prijs.


Uitslag concours Montfort

27 februari 2016  paarden
L springen: Rick Verheijen met Checkmate V 4e prijs.


Gepost op 22 februari 2016, 22.10 u

Regio indoorkampioenschappen 2015/2016

Afgelopen weekend 20 en 21 februari heeft de geselecteerde deelnemer haar uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Helden.
Wat resulteerde in de volgende uitslag:
 
DE- M2 dressuur:
Sil van de Pasch met Okidoki 4e plaats.


Uitslag concours Sevenum (de Peelbergen)

20 februari 2016 pony's
DB springen: Loes Opbroek met Epipy Rose 5e prijs.


Uitslag concours Zeeland

21 februari 2016  paarden
M-1 dressuur: Nicole Dackus met Don Juan 2e prijs.


Gepost op 15 februari 2016, 21.10 u

Regio indoorkampioenschappen 2015/2016

Afgelopen weekend 13 en 14 februari heeft de geselecteerde deelnemer haar uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Susteren.
Wat resulteerde in de volgende uitslag:
 
DE- M springen:
Meike van der Heijden met Dreamland Pep 13e plaats.


Gepost op 1 februari 2016, 22.10 u

Regio indoorkampioenschappen 2015/2016

Afgelopen weekend 30 en 31 januari hebben de geselecteerde deelnemers hun uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Merselo.
Wat resulteerde in de volgende uitslag:
 
L-1 dressuur:
Liz Bouten met Floréz 15e plaats.
Linda Bexkens met Caldez 18e plaats.


Gepost op 25 januari 2016, 22.10 u

Uitslag concours Utrecht

24 januari 2016 paarden
M-1 dressuur: Nicole Dackus met Don Juan 1e proef 2e prijs.


Uitslag concours Horst

24 januari 2016 paarden
L-1 dressuur: Liz Bouten met Floréz 3e prijs.


Gepost op 18 januari 2016, 23.15 u

Uitslag concours Boekend

17 januari 2016 paarden
L-1 dressuur: Liz Bouten met Floréz 1e prijs.


Gepost op 11 januari 2016, 22.15 u

Uitslag concours Asten Heusden

09 januari 2016 pony's
DE-M2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Jumping indoor Leunen (Merselo)

09 januari 2016  paarden
L springen:Rick Verheijen met Checkmate V 3e prijs.

10 januari 2016  pony's
DB progressief springen: Loes Opbroek met Epipy Rose 3e prijs.


Gepost op 28 december 2015, 22.35 u

Uitslag concours Merselo (selectie)

27 december 2015 paarden
Z-1 dressuur:  Chantal Daniëls met Crulandro 3e prijs.


Gepost op 14 december 2015, 20.15 u

Uitslag concours Velden (selectie)

12 december 2015 paarden
L-1 dressuur: Linda Bexkens met Caldez 3e prijs.


Uitslag concours Reuver (selectie)

12 december 2015  paarden
Z-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 7e prijs.


Gepost op 7 december 2015, 20.35 u

Uitslag concours Sevenum (de Peelbergen)

5 december 2015 paarden
L-1 dressuur: Linda Bexkens met Caldez 1e proef 5e prijs.


Uitslag concours Venray (vlakwater)

6 december 2015  paarden
M-1 dressuur: Nicole Seuren met Amadeus Griftensteins 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 23 november 2015, 22.25 u

Uitslag concours Wanroij (Indoor de Bergen)

21 november 2015 paarden
L springen: Rick Verheijen met Checkmate V 7e prijs.


Uitslag concours Horst

22 november 2015  pony's
D-L springen: Meike van der Heijden met Orchid’s Pip 2e prijs.


Gepost op 16 november 2015, 20.30 u

Uitslag concours Horst

14 november 2015 paarden
M-1 dressuur: Nicole Seuren met Amadeus Griftensteins 3e prijs.

15 november 2015 paarden
L-1 dressuur: Liz Bouten met Floréz 4e prijs.


Uitslag concours Sevenum

15 november 2015  pony's
CDE-M1/M2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e prijs.


Gepost op 9 november 2015, 22.30 u

Uitslag concours Helden

7 november 2015 pony's
D-L springen: Meike van der Heijden met Orchid’s Pip 5e prijs.


Uitslag concours Merselo

8 november 2015  pony's
B dressuur: Jikke Verhaegh met Ciella 2e prijs.


Uitslag concours Velden (selectie)

8 november 2015 pony's
DE-L1 dressuur: Jill Breukers met Avita 5e prijs.


Gepost op 29 oktober 2015, 22.10 u

Uitslag concours Grubbenvorst

24 oktober 2015 paarden
B dressuur: Nika Rutten met Dexx Dalvé 2e prijs.


Uitslag concours Merselo

24 oktober 2015 pony's
DE- L springen: Meike van der Heijden met Orchid’s Pip 3e prijs.


Gepost op 19 oktober 2015, 22.25 u

Uitslag concours Meterik (selectie)

17 oktober 2015 paarden
B dressuur: Nika Rutten met Dexx Dalvé 5e prijs.
L-1 dressuur: Liz Bouten met Floréz 6e prijs.
Z-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 2e prijs.


Uitslag concours Lottum

18 oktober 2015 pony's
DE- LM springen: Meike van der Heijden met Dreamland Pep 2e prijs.


Gepost op 12 oktober 2015, 22.10 u

Uitslag concours Swolgen (selectie)

11 oktober 2015 paarden
Z-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 5e prijs.


Uitslag concours Helden

11 oktober 2015 paarden
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 2e prijs


Gepost op 5 oktober 2015, 22.40 u

Uitslag concours Ysselsteyn (SGW)

3 oktober 2015 paarden
Klasse L paarden (individueel): Dianne Seuren met Wequitana 9e prijs.
Klasse L paarden (equipe Limburg): Dianne Seuren met Wequitana 4e plaats.

4 oktober 2015 paarden
Klasse B paarden: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 4e prijs.


Gepost op 28 september 2015, 22.35 u

Uitslag concours Blerick

27 september 2015 paarden
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 1e prijs en 2e proef 2e prijs.


Gepost op 21 september 2015, 22.40 u

Uitslag concours Ermelo (Subli kampioenschappen)

19 september 2015 pony's
CDE-L1 dressuur: Iris Gülcher met Splash 2e prijs.


Uitslag Concours Asten

19 september 2015  pony's
DE-L springen: Meike van der Heijden met Orchid’s Pip 6e prijs.


Uitslag Concours Afferden (Well)

20 september 2015 paarden en pony's
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 1e prijs..


Gepost op 14 september 2015, 22.10 u

Uitslag concours Lottum Kring kampioensschappen

12 september 2015 pony's
DE-L1 dressuur: Iris Gülcher met Splash 1e proef 4e prijs en 2e proef 3e prijs.
                           Kim Broekmans met Celina Shadow 2e proef 1e prijs.
DE-M1/M2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e proef 2e prijs en 2e proef 2e prijs.
 
DE-L springen: Meike van der Heijden met Orchid's Pip 2e prijs.

13 september 2015 paarden
B dressuur: Jikke Verhaegh met Ciella 1e proef 4e prijs.
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 3e prijs en 2e proef 1e prijs.


Uitslag SGW Gorssel (Semper Fidelis)

13 september 2015 paarden
Klasse L: Dianne Seuren met Wequitana 4e prijs
Klasse B: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 7e prijs.


Gepost op 7 september 2015, 21.50 u

Uitslag concours Horst (D'n Östrik)

1 september 2015 pony's
DE-L1 dressuur: Iris Gülcher met Splash 2e prijs.


Uitslag concours Ottersum

5 september 2015 pony's
CDE-L1 dressuur: Iris Gülcher met Splash 2e proef 3e prijs.
BCDE-M1/M2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e proef 3e prijs en 2e proef 3e prijs

6 september 2015 paarden
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 3e prijs.


Uitslag regiokampioenschappen Helden (vrijetijdsruiters)

6 september 2015 paarden
B dressuur: Martine Kuijl met Amadeus 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 31 augustus 2015, 22.20 u

Uitslag concours de Mortel

30 augustus 2015 paarden
B springen: Tara Titulaer met Dango H T R 4e prijs.


Uitslag concours Ede (Heideconcours)

30 augustus 2015 paarden
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 1e prijs en 2e proef 3e prijs.


Gepost op 17 en 24 augustus 2015, 22.25 u

Uitslag concours Zevenaar

23 augustus 2015 pony's
D-B dressuur: Iris Gülcher met Splash 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 3 en 10 augustus 2015, 23.45 u

Uitslag Limburgse kampioenschappen 2015 in Reuver en Echt (dressuur en springen).

Afgelopen weekend 1 en 2 augustus en 8 en 9 augustus hebben de 7 geselecteerde dressuurruiters en 1 geselecteerde springruiter hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Reuver en Echt. Wat het volgende resultaat opleverde.
 
De uitslag van de pony's op zaterdag 1 augustus is:
 
Dressuur:
DE-B   Jill Breukers met Avita 4e prijs.
DE-B   Inge Opbroek met Dream-Boy 15e plaats.
DE-M1 Melissa van Lier met Jente 9e plaats.

De uitslag van de pony's op zondag 9 augustus is:
 
Springen:
DB      Meike v/d Heijden met Dreamland Pep 9e plaats.
Zij heeft hiermee een startbewijs voor JIM Maastricht verdiend.

De uitslag van de paarden op zondag 2 augustus is:
 
Dressuur:
B        Liz Bouten met Floréz 18e plaats.
L1      Linda Bexkens met Caldez 13e plaats.
L1      Karlijn van de Laak met Vesta 20e plaats
Z1      Chantal Daniëls met Crulandro 20e plaats.

De uitslag van de paarden op zaterdag 8 augustus is:
        
Springen:
Door vakantie hadden we helaas geen starts vanuit de club.


Uitslag concours Zevenaar

2 augustus 2015 paarden
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 5e prijs.


Gepost op 27 juli 2015, 22.35 u

Uitslag concours Venray (vlakwater)

25 juli 2015 paarden
L-1 dressuur: Karlijn van de Laak met Vesta 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Heijen

26 juli 2015 paarden
Z-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 3e prijs en 2e proef 3e prijs.


Uitslag concours Melderslo

26 juli 2015 pony's
DE-B dressuur: Jill Breukers met Avita 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.
                          Inge Opbroek met Dream Boy 1e proef 4e prijs.


Gepost op 20 juli 2015, 23.30 u

Uitslag concours Asten-Heusden

18 juli 2015 pony's
CDE- M1/M2 dressuur: Melissa van Lier met Jente 2e proef 1e prijs.

19 juli 2015 paarden
Z-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 3e prijs en 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Leunen

19 juli 2015 pony's
CDE-L1/L2 dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 2e proef 1e prijs.


Gepost op 6 juli 2015, 22.30 u

Uitslag concours Horst (Ruiterfeest)

4 juli 2015 paarden
B dressuur (recreanten): Martine Kuijl met Amadeus 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.

5 juli 2015 paarden
L-1 dressuur: Linda Bexkens met Caldez 1e proef 4e prijs.
Z-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 1e prijs.
                      Andrea Coenders met Boris 2e proef 1e prijs.


Gepost op 29 juni 2015, 22.35 u

Uitslag concours Baarlo

20 juni 2015 paarden
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 1e prijs.


Gepost op 22 juni 2015, 22.55 u

Uitslag concours Beuningen

20 juni 2015 paarden
M-1 dressuur: Nicole Dackus met Calypso 2e proef 3e prijs.


Uitslag concours Siebengewald

20 juni 2015 pony's.
DE-M1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e proef 1e prijs en 2e proef 2e prijs.


Gepost op 15 juni 2015, 22.05 u

Uitslag concours Velden (selectie)

13 juni 2015 paarden
L-1 dressuur: Linda Bexkens met Caldez 4e prijs.
Z-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 3e prijs.
 

14 juni 2015 pony's
DE-B dressuur: Jill Breukers met Avita 1e prijs.
                          Inge Opbroek met Dream-Boy 3e prijs.


Gepost op 8 juni 2015, 22.10 u

Uitslag concours ruiterfestijn Meerlo (selectie)

6 juni 2015 pony's.
C-L2 dressuur: Inge Opbroek met Polly 2e prijs.
DE-M1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 3e prijs.

6 juni 2015 paarden.
L springen: Rick Verheijen met Checkmate V 11e prijs.

7 juni 2015: paarden
B dressuur: Jill Beerends met Sjaak 5e prijs.


Gepost op 1 juni 2015, 21.50 u

Uitslag concours Venray (vlakwater)

30 mei 2015 paarden
M-1 dressuur: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's, 1e en 2e proef 2e prijs.
L-1 dressuur: Linda Bexkens met Caldez, 1e proef 1e prijs.

31 mei 2015: paarden
M-1 dressuur: Nicole Dackus met Calypso 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.
M-2 dressuur: Carla Denissen met Toran 2e proef 2e prijs.


Gepost op 25 mei 2015, 21.30 u

Uitslag concours Schaijk (pinksterconcours)

25 mei 2015: paarden
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 2e prijs en 2e proef 2e prijs.


Uitslag Limburgse kampioenschappen SGW te Hulsberg

25 mei 2015: paarden
Klasse L: Dianne Seuren met Wequitana 6e prijs.


Uitslag concours Sevenum (ruitersportweekend)

25 mei 2015: pony's
D-B dressuur: Jill Breukers met Avita 1e prijs.

25 mei 2015: paarden
M-1 dressuur: Nicole Dackus met Calypso 6e prijs.


Gepost op 18 mei 2015, 22.20 u

Uitslag concours Herveld

14 mei 2015: pony's
D-B dressuur: Iris Gülcher met Splash 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Malden

14 mei 2015: paarden
M-1 dressuur: Nicole Dackus met Calypso 2e proef 2e prijs.
Z-1 dressuur: Chantal Daniéls met Crulandro 1e proef 1e prijs en 2e proef 2e prijs.


Uitslag concours Ammerzoden

17 mei 2015: paarden
Z-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 2e prijs.


Uitslag concours Horst (selectie)

17 mei 2015: pony's
D-B dressuur: Jill Breukers met Avita 1e prijs
CDE-M1 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 2e prijs.


Gepost op 11 mei 2015, 21.30 u

Uitslag concours Castenray (SGW)

9 mei 2015: paarden
Klasse L: Dianne Seuren met Wequitana 4e prijs


Uitslag concours Ermelo (NRPS kampioenschappen)

9 mei 2015: pony's
Klasse B dressuur: Iris Gülcher met Splash 1e proef 3e prijs en 2e proef 1e prijs.
    tevens overall  NRPS KAMPIOEN 2015


Uitslag concours Panningen

10 mei 2015: pony's
DE-B dressuur: Iris Gülcher met Splash 1e proef 6e prijs.


Gepost op 3 mei 2015, 21.50 u

Uitslag concours Well (selectie)

2 mei 2015: pony's
D-B dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 1e proef 3e prijs.
                       Jill Breukers met Avita 1e proef 3e prijs en 2e proef 4e prijs.
C-L2 dressuur: Inge Opbroek met Polly 1e proef 2e prijs.
DE-M1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.
                            Melissa van Lier met Jente 2e proef 2e prijs.

3 mei 2015: paarden
B dressuur: Liz Bouten met Floréz 1e proef 4e prijs.
L-1 dressuur: Linda Bexkens met Caldez 1e proef 7e prijs.
M-2 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 3e prijs.
Z-1 dressuur: Chantal Daniéls met Crulandro 1e proef 4e prijs.
 
B springen: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 7e prijs.


Gepost op 27 april 2015, 21.50 u

Uitslag concours Ottersum

25 april 2015: pony's
DE-M1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e prijs.

26 april 2015: paarden
M-1 dressuur: Nicole Dackus met Calypso 1e proef 4e prijs en 2e proef 1e prijs.
Z-1 dressuur: Chantal Daniéls met Crulandro 3e prijs.


Gepost op 20 april 2015, 22.50 u

Uitslag concours Posterholt

18 april 2015: pony's
D-B dressuur: Inge Opbroek met Dreamboy 7e prijs.
DL springen: Meike van de Heijden met Dreamland Pep 6e prijs.


Uitslag concours Boekend

19 april 2015: paarden
B dressuur: Jill Beerends met Sjaak 4e prijs.


Uitslag concours Lummen (Belgie) (SGW)

19 april 2015: paarden
Klasse L-SGW: Dianne Seuren met Wequitana 5e prijs.


Gepost op 13 april 2015, 22.10 u

Uitslag concours Maasbree

11 april 2015: pony's
DE-M1 dressuur: Loes Opbroek met Dreamboy 2e prijs.

12 april 2015: paarden
L springen:  Rick Verheijen met Checkmate V 1e prijs.
                   Chiara Palmi met Jalisco Royal 6e prijs.
Z springen: Dianne Seuren met Wequitana 10e prijs.


Gepost op 6 april 2015, 21.40 u

Uitslag oefenwedstrijd Horst (D'n Östrik)

5 april 2015: paarden
Z-1 dressuur: Chantal Daniéls met Crulandro 2e prijs.

5 april 2015: pony's
D-B dressuur: Jill Breukers met Avita 2e prijs.


Gepost op 30 maart 2015, 22.10 u

Uitslag concours Beuningen

24 maart 2015: paarden
L-2 dressuur: Nicole Dackus met Calypso 3e prijs.


Uitslag concours Asten-Heusden

29 maart 2015: pony's
DE-M1/M2 dressuur: Loes Opbroek met Dreamboy 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 16 maart 2015, 22.45 u

Uitslag concours Monfort

14 maart 2015: paarden
L springen: Rick Verheijen met Checkmate V 6e prijs.


Uitslag concours Lottum

14 maart 2015: paarden
B dressuur: Liz Bouten met Florèz 3e prijs.

15 maart 2015: pony's
CDE-L1 dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 4e prijs.
CD-L2 dressuur: Inge Opbroek met Polly 2e prijs.
DE-M1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e prijs.


Gepost op 9 maart 2015, 21.45 u

Uitslag concours Grubbenvorst

8 maart 2015: paarden
L-2 dressuur: Loes Hoeymakers met Allure Hoetje 3e prijs.


Gepost op 2 maart 2015, 22.05 u

Regio indoorkampioenschappen 2014/2015

Afgelopen weekend 28 februari en 1 maart hebben de geselecteerde deelnemers hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Reuver.
Wat resulteerde in de volgende uitslag:
 
B springen:
Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 22e plaats.
Sandra Hanssen met Bright 33e plaats.
Wendy Falize met Rianda uitg.
Tara Titulaer met Dango H T R uitg.
L springen:
Rick Verheijen met Checkmate V 29e plaats.
Rick Verheijen met Chocotoff  48e plaats.
M springen:
Chiara Palmi met Enjoy 25e plaats.
Z springen:
Dianne Seuren met Wequitana 24e plaats.


Gepost op 23 februari 2015, 22.35 u

Uitslag concours Kapel-Avezaath

22 februari 2015: pony's
DE-Z2 dressuur (handicap met Z1): Amber Gülcher met Splash 2e prijs.


Regio indoorkampioenschappen 2014/2015

Afgelopen weekend 21 en 22 februari hebben de geselecteerde deelnemers hun uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Susteren.
Wat resulteerde in de volgende uitslag:
 
D-B springen:
Meike van der Heijden met Orchid's Pip 17e plaats.
DE-L springen:
Meike van der Heijden met Dreamland Pep 20e plaats.


Gepost op 9 februari 2015, 23.05 u

Uitslag concours Beuningen

3 februari 2015: paarden
L-2 dressuur:  Nicole Dackus met Calypso 1e proef 2e prijs.


Uitslag concours de Mortel

8 februari 2015: pony's
DE-L springen: Meike van der Heijden met Dreamland Pep 6e prijs.


Regio indoorkampioenschappen 2014/2015

Afgelopen weekend 7 en 8 februari hebben de geselecteerde deelnemers hun uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Merselo.
Wat resulteerde in de volgende uitslag:
 
D-B dressuur:
Jill Breukers met Avita 5e prijs.
C-L2 dressuur:
Inge Opbroek met Polly 4e plaats.
D-L1 dressuur:
Kim Broekmans met Celina Shadow 7e plaats.
DE-M1 dressuur:
Sil van de Pasch met Okidoki 4e plaats.
Loes Opbroek met Dream-Boy 7e plaats.
DE-Z2 dressuur:
Amber Gülcher met Splash 4e plaats.


Gepost op 2 februari 2015, 20.20 u

Uitslag concours Asten (Lierop)

31 januari 2015: paarden
L springen:  Rick verheijen met Checkmate V 1e prijs.


Uitslag concours Velden

1 februari 2015: pony's
Bixie A dressuur: Liz Rutten met Nutella 1e prijs.


Uitslag indoorkampioenschappen 2014/2015

Afgelopen weekend 31 januari en 1 februari hebben de geselecteerde deelnemers hun uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Helden.
Wat resulteerde in de volgende uitslag:
 
B dressuur:
Liz Bouten met Floréz 15e plaats.
L-2 dressuur:
Loes Hoeymakers met Allure Hoetje 13e plaats.


Gepost op 19 januari 2015, 21.50 u

Uitslag concours Helden

18 januari 2015: pony's
DE-Z2 kür op muziek: Amber Gülcher met Splash 1e prijs.


Uitslag concours Horst

18 januari 2015: paarden
B dressuur: Linda Bexkens met Caldez 1e prijs.


Gepost op 22 december 2014, 22.55 u

Uitslag concours Montfort

20 december 2014: paarden
B springen: Rick Verheijen met Checkmate V 5e prijs.


Uitslag concours Mortel

21 december 2014: pony's
DE-Z1/Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e prijs.


Uitslag concours Boekend

21 december 2014: paarden
L-2 dressuur: Loes Hoeijmakers met Allure Hoetje 1e prijs.


Gepost op 1 december 2014, 22.40 u

Uitslag concours Reuver

29 november 2014: paarden
L-1 dressuur: Nicole Dackus met Calypso 3e prijs.


Uitslag concours Susteren

30 november 2014: pony's
D-B springen: Meike van der Heijden met Orchid’s Pip 6e prijs.


Gepost op 24 november 2014, 23.20 u

Uitslag concours Wanroy

22 november 2014: paarden
L springen: Rick Verheijen met Checkmate V 7e prijs.


Uitslag concours Horst

23 november 2014: pony's
DE-M1/M2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 2e prijs


Gepost op 17 november 2014, 22.30 u

Uitslag JIM Maastricht

14 november 2014: paarden
Provincie limburg prijs: Chiara Palmi met Capoen K Z 6e prijs.


Uitslag concours Mortel

14 november 2014: pony's
DE-Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e prijs.


Uitslag concours Oostrum(Merselo) (selectie)

14 november 2014: paarden
M-1 dressuur: Dianne Seuren met Wequitana 1e proef 5e prijs.
15 november 2014: paarden
B dressuur: Liz Bouten met Floréz 1e proef 1e prijs.

16 november 2014: pony's
D-Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e prijs.


Uitslag concours Grubbenvorst

16 november 2014: pony's
D-B dressuur: Jill Breukers met Avita 1e prijs.
DE-M1/M2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 3e prijs.


Gepost op 10 november 2014, 22.30 u

Uitslag concours Horst (selectie)

8 november 2014: paarden
B dressuur: Liz Bouten met Floréz 2e prijs.
L-2 dressuur: Loes Hoeijmakers met Allure Hoetje 1e prijs.


Uitslag concours Helden

9 november 2014: paarden
L-1 dressuur: Nicole Dackus met Calypso 7e prijs.


Uitslag concours Velden

8 november 2014: pony's
D-B dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 4e prijs.
                       Jill Breukers met Avita 5e prijs.

9 november 2014: pony's
C-L2 dressuur: Inge Opbroek met Polly 1e prijs.
DE-M1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 3e prijs.


Gepost op 3 november 2014, 22.40 u

Uitslag concours Venray (vlakwater)

2 november 2014: paarden
M-1 dressuur: Carla Denissen met Toran 2e proef 1e prijs.


Gepost op 27 oktober 2014, 22.50 u

Uitslag concours Sevenum

26 oktober 2014: pony's
CDE-L1 dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 2e prijs.
DE-M1/M2 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 1e prijs.


Gepost op 20 oktober 2014, 21.30 u

Uitslag concours Meterik (selectie)

18 oktober 2014: paarden
B dressuur: Liz Bouten met Floréz 2e prijs.
B dressuur: Chiara Palmi met Capoen K Z 5e prijs.
L-2 dressuur: Loes Hoeijmakers met Allure Hoetje 7e prijs.
M-2 dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e prijs. 

19 oktober 2014: pony's
DE-Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 2e prijs.


Gepost op 13 oktober 2014, 23.55 u

Uitslag concours Montfort (jumping for cancer)

12 oktober 2014: paarden
L springen: Rick Verheijen met Checkmate V 8e prijs.


Uitslag concours Merselo (de Ijsvogel)

12 oktober 2014: pony's
D-B dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 1e proef 2e prijs.
D-L1 dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 1e proef 3e prijs.
DE-M1 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 1e proef 1e prijs.
DE-Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 6 oktober 2014, 22.45 u

Uitslag SGW Ysselsteyn

5 oktober 2014: paarden
Paarden klasse L: Dianne Seuren met Wequitana 1e prijs.


Uitslag concours Maasbree

5 oktober 2014: pony's
C-L2 dressuur: Inge Opbroek met Polly 2e proef 1e prijs.
DE-B dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 1e proef 3e prijs.
DE-M1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e proef 2e prijs.


Gepost op 29 september 2014, 22.45 u

Uitslag concours Blerick

28 september 2014: paarden
M-2 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 1e prijs.


Gepost op 22 september 2014, 22.55 u

Uitslag concours Afferden (Well)

21 september 2014: pony's
CDE-M1/M2 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 1e proef 1e prijs.

21 september 2014: paarden
M-1/M-2 dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 1e prijs.


Gepost op 15 september 2014, 22.05 u

Uitslag kringkampioenschappen Lottum

14 september 2014: pony's
DE-L2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e prijs (Kringkampioen).
DE-Z1/Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e prijs (Kringkampioen).

14 september 2014: paarden
B dressuur: Karlijn van de Laak met Vesta 4e prijs.
L2 dressuur: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 3e prijs.
M2 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e prijs (Kringkampioen).
 
M springen: Chiara Palmi met Enjoy 3e prijs.
Z springen: Chiara Palmi met Capoen K Z 1e prijs (Kringkampioen).


Uitslag concours Groesbeek

13 september 2014: pony's
DE-Z1/Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Gorssel (SGW Semper Fidelis)

14 september 2014: paarden
Paarden klasse L Dianne Seuren met Wequitana 4e prijs.


Gepost op 8 september 2014, 22.55 u

Uitslag concours Ottersum

6 september 2014: pony's
D-B dressuur: Inge Opbroek met Dream-Boy 2e proef 1e prijs.
C-L2 dressuur:Inge Opbroek met Polly 1e proef 3e prijs.

7 september 2014: paarden
B dressuur: Karlijn van de Laak met Vesta 1e proef 4e prijs.


Gepost op 1 september 2014, 22.45 u

Uitslag concours Echt (SGW midden en zuid Limburg)

31 augustus 2014: paarden
Klasse L: Dianne Seuren met Wequitana 2e prijs.


Uitslag concours Maasbree

31 augustus 2014: paarden
L springen: Rick Verheijen met Checkmate V 7e prijs.


Uitslag concours Boxmeer

31 augustus 2014: paarden
M-1 dressuur: Lonneke Verbong met Ciruta 2e proef 2e prijs.

31 augustus 2014: pony's
D-Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e prijs.


Gepost op 18 augustus 2014, 23.40 u

Limburgse kampioenschappen 2014 in Maastricht (dressuur en springen).

Afgelopen weekend 16 en 17 augustus hebben de 14 geselecteerde dressuurruiters en 9 geselecteerde springruiters hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Maastricht. Wat het volgende resultaat opleverde:
 

16 augustus 2014: pony's

Dressuur:
D-B     Jill Breukers met Avita 4e prijs.
DE-L2 Nika Rutten met Zyra Rizona 4e prijs.
DE-M1Michelle Breukers met Caprice 4e prijs.

C-L1   Inge Opbroek met Polly 7e plaats. 
D-L1   Kim Broekmans met Celina Shadow 11e plaats.
DE-L2  Sil van de Pasch met Okidoki 5e plaats.
DE-L2  Tara Titulaer met Scarlatti 13e plaats.
DE-M1 Loes Opbroek met Dream Boy 5e plaats.
DE-Z2 Amber Gülcher met Splash 5e plaats.
 
Springen:
DB      Meike v/d Heijden met Dreamland Pep 18e plaats
DB      Meike v/d Heijden met Orchid’s Pip vrijw.
                                                       
Viertal Lottum klasse L met Kim Broekmans, Monique Sino, Jill Breukers en Loes Opbroek 2e plaats.

17 augustus 2014: paarden

Dressuur:
L1      Femke Verheijen met Chocotoff 20e plaats.
L1      Nicole Dackus met Calypso 23e plaats.
L2      Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein 13e plaats.
L2      Loes Hoeymakers met Allure Hoetje 18e plaats.
Z2      Bernadette Gülcher met Wedni Fortuna 21e plaats
      
Springen:
Z          Chiara Palmi met Capoen KZ 4e prijs.
B        Wendy Falize met Rianda 20e plaats.
B        Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein 46e plaats.
L        Chiara Palmi met Enjoy 25e plaats.
L        Chiara Palmi met Eyecatcher 27e plaats.
M       Dianne Seuren met Wequitana 39e plaats.         
Z        Chiara Palmi met Zonneglans 11e plaats.  


Uitslag concours Hummelo

16 augustus 2014: paarden
M-2 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 4e prijs en 2e proef 1e prijs.
 


Gepost op 11 augustus 2014, 23.25 u

Uitslag concours Melderslo

10 augustus 2014: pony's
DE-L2 dressuur: Nika Rutten met Zyra Rizona 1e proef 1e prijs.
                           Sil van de Pasch met Okidoki 2e proef 1e prijs.
 
DE-M1/M2 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 1e proef 1e prijs.


Gepost op 4 augustus 2014, 22.45 u

Uitslag concours Venray (vlakwater)

3 augustus 2014: paarden
M1 dressuur: Carla Denissen met Toran 2e proef 1e prijs.


Gepost op 28 juli 2014, 12.35 u

Uitslag concours Boekend

27 juli 2014: paarden
M1 dressuur: Lonneke Verbong met Ciruta 2e proef 2e prijs.


Gepost op 21 juli 2014, 23.25 u

Uitslag Clubkampioenschappen 2014

20 juli 2014: paarden en pony's

Clubkampioen paarden is Nicole Seuren met Ammadeus Griffenstein's
Clubkampioen pony’s is Loes Opbroek met Dream-Boy
 
Verdere uitslagen zijn:
 
Dressuur pony’’s
Sil van de Pasch met Okidoki 1e prijs.
Jill Breukers met Avita 2e prijs.
 
Springen pony's:
Loes Opbroek met Dream-Boy 1e prijs.
Tara Titulaer met Scarlatti 2e prijs.
 
Dressuur paarden:
Martine Kuijl met Allure Hoetje 1e prijs.
Nicole Seuren met Ammadeus Griffenstein's 2e prijs.
 
Springen paarden:
Nicole Seuren met Ammadeus Griffenstein's 1e prijs.
Daphne Meijers met Rocco 2e prijs.
 
Ringrijden:
Roy Wagemans met Spirite 1e prijs.
Liz Rutten met Cindy 2e prijs.
 
Estafette:
gedeelde 1e prijs
Loes Opbroek met Dream-Boy 1e prijs.
Meike van der Heijden met Dreamland Pep 1e prijs.
 
 
Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd met de welverdiende prijzen, jullie hebben er hard voor moeten knokken.
 
Ook alle andere deelnemers bedankt voor deze mooie dag, ouders bedankt voor het bakken van het overheerlijk gebak, dit geldt zeker ook voor iedereen die op welke manier dan ook geholpen heeft.


Gepost op 14 juli 2014, 22.35 u

Uitslag concours De Mortel (Zomerfestijn)

12 juli 2014: paarden
L springen: Rick Verheijen met Checkmate V 7e prijs.


Uitslag concours Asten-Heusden

12 juli 2014: pony's
DE-Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e proef 1e prijs.


Gepost op 7 juli 2014, 22.55 u

Uitslag concours Groesbeek

5 juli 2014: pony's
DE-Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Leusden (SGW)

6 juli 2014: pony's
Jumpcross hoogste categorie: Francesca Nobel met Caesar van Bokshout 2e prijs.


Uitslag concours Ruiterfeest Wittenhorst

6 juli 2014: paarden
B springen: Wendy Valize met Rianda 8e prijs.
L springen: Chiara Palmi met Eyecatcher 6e prijs.
                   Chiara Palmi met Waravola 7e prijs.


Gepost op 30 juni 2014, 21.35 u

Uitslag concours Outdoor Geldrop

26 juni 2014: paarden
B springen: Rick Verheijen met Checkmate V 8e prijs.

27 juni 2014: paarden
B springen: Rick Verheijen met Checkmate V 3e prijs.


Uitslag concours Asten Heusden

28 juni 2014: pony's
DE-Z1/Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e proef 1e prijs.


Gepost op 23 juni 2014, 22.55 u

Uitslag concours Zevenaar

21 juni 2014: paarden
Z-2 dressuur: Bernadette Gülcher met Wedni Fortuna 1e proef 1e prijs.


Uitslag concours Siebengewald

21 juni 2014: pony's
CDE-L2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 16 juni 2014, 22.55 u

Uitslag Bixiedag Horst

14 juni 2014: pony's
Bixie dressuur: Liz Rutten met Cindy 2e prijs.

Uitslag concours Horst (selectie)

15 juni 2014: pony's
DE-L2 dressuur: Nika Rutten met Zyra Rizona 1e proef 3e prijs.
                          Tara Titulaer met Scarlatti 1e proef 4e prijs.
DE-M1 dressuur: Michelle Breukers met Caprice 1e proef 1e prijs.
DE-Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e proef 1e prijs.


Gepost op 9 juni 2014, 22.40 u

Uitslag concours Meerlo (ruiterfestijn)

7 juni 2014: pony's
C-L1 dressuur: Inge Opbroek met Polly 1e proef 1e prijs.
DE-L2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.
DE-Z1/Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.

Afdelingsdressuur: 4-tal Lottum  1e prijs.

8 juni 2014: paarden
B dressuur: Karlijn van de Laak met Vesta 2e proef 6e prijs.
Z-2 dressuur: Priscilla van Schaik met Venity S 6e prijs.

B springen: Rick Verheijen met Checkmate V 3e prijs.


Gepost op 2 juni 2014, 22.30 u

Uitslag concours de Mortel

30 mei 2014: paarden
L1 dressuur: Femke Verheijen met Chocotoff 3e prijs.


Uitslag concours Velden (selectie)

1 juni 2014: pony's
D-B dressuur: Jill Breukers met Avita 2e prijs.
DE-L2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e prijs.
DE-M1 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 3e prijs.
DE-Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e prijs.
 
DB springen: Meike van der Heijden met Dreamland Pep 4e prijs.


Gepost op 26 mei 2014, 22.00 u

Uitslag concours Asten-Heusden

24 mei 2014: pony's
CD-L1 dressuur: Inge Opbroek met Polly 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 19 mei 2014, 22.10 u

Uitslag concours NRPS Kampioenschappen in Ermelo

17 mei 2014: pony's
DE-Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e proef 1e prijs en 2e proef 2e prijs.

Ook is Amber overall NRPS Kampioen geworden, en heeft hiermee een clinic van Joyce Heuitink gewonnen.


Uitslag concours Sevenum (ruitersportweekend)

16 mei 2014: paarden
L springen: Chiara Palmi met Enjoy 16e prijs.

18 mei 2014: pony's
DE-B dressuur: Jill Breukers met Avita 1e proef 5e prijs.
DE-L2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e proef 1e prijs en 2e proef 4e prijs.
DE-M1 dressuur: Michelle Breukers met Caprice 2e proef 4e prijs.

DB springen progressief: Meike van der Heijden met Dreamland Pep 2e prijs.

Afdelingsdressuur: 4-tal Lottum   5e plaats.

18 mei 2014: paarden
L-2 dressuur: Loes Hoeymakers met Allure Hoetje 2e prijs.
 
B springen: Rick Verheijen met Checkmate V 5e prijs.


Gepost op 12 mei 2014, 20.20 u

Uitslag concours de Mortel

9 mei 2014: pony's
D-Z1/CD-Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e prijs.


Uitslag concours Well (selectie)

10 mei 2014: pony's
DE-B dressuur: Jill Breukers met Avita 1e prijs.
C-L1 dressuur: Inge Opbroek met Polly 2e proef 2e prijs.
DE-L2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e proef 2e prijs en 2e proef 2e prijs.
                           Nika Rutten met Zyra Rizona 2e proef 3e prijs.
DE-M1 dressuur: Michelle Breukers met Caprice 1e proef 2e prijs.

11 mei 2014: paarden
L2 dressuur: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 2e proef 1e prijs.
M springen: Chiara Palmi met Capoen KZ 9e prijs.


Gepost op 5 mei 2014, 22.25 u

Uitslag concours Venray (vlakwater)

4 mei 2014: paarden
B dressuur: Karlijn van de Laak met Vesta 2e proef 1e prijs.


Gepost op 21 april 2014, 22.15 u

Uitslag concours Merselo

19 april  2014: pony's
C-L1 dressuur: Inge Opbroek met Polly 1e proef 1e prijs.
DE-L2 dressuur: Melissa van Lier met Jente 2e proef 4e prijs.
                          Sil van de Pasch met Okidoki 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.

21 april 2014: paarden
B dressuur: Chiara Palmi met Esprit 1e proef 5e prijs en 2e proef 7e prijs.
                    Femke Verheijen met Chocotoff 2e prijs.
L-2 dressuur: Loes Hoeymakers met Allure Hoetje 1e proef 3e prijs en 2e proef 4e prijs.
M-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 1e prijs.
                       Andrea Coenders met Boris 1e proef 3e prijs.
B springen: Chiara Palmi met Eyecatcher 7e prijs.


Gepost op 14 april 2014, 21.45 u

Uitslag concours Overloon

12 april  2014: paarden
M-1 dressuur: Lonneke Verbong met Ciruta 1e proef 2e prijs.

13 april 2014: paarden
L-1 dressuur: Nicole Dackus met Calypso 2e proef 3e prijs.


Uitslag concours Maasbree

13 april  2014: paarden
B dressuur: Chiara Palmi met Esprit 3e prijs.
                   Femke Verheijen met Chocotoff 4e prijs.
M-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 6e prijs.
L springen (groep 1): Chiara Palmi met Esprit 3e prijs.


Gepost op 7 april 2014, 22.15 u

Uitslag concours Pey (Hingen)

5 april  2014: paarden
L springen: Rick Verheijen met Chocotoff  9e prijs.


Gepost op 31 maart 2014, 22.05 u

Uitslag concours Beuningen

25 maart  2014: paarden
Z-2 dressuur: Bernadette Gülcher met Wedni Fortuna 2e prijs


Uitslag concours Venray (vlakwater)

30 maart  2014: paarden
M-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef  2e prijs.


Gepost op 24 maart 2014, 22.20 u

Uitslag concours Meerlo

23 maart  2014: pony's
CDE-L2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e prijs.
CDE-M1 dressuur: Michelle Breukers met Caprice 1e prijs.


Gepost op 17 maart 2014, 22.30 u

Uitslag concours de Mortel

14 maart  2014: pony's
DE-Z1/D-Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e prijs.


Uitslag concours Lottum

15 maart  2014: pony's
DE-B dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 3e prijs.
C-L1 dressuur: Inge Opbroek met Polly 2e prijs.
DE-L2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 2e prijs.
DE-M1/M2 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 1e prijs..

16 maart  2014: paarden
B dressuur: Chiara Palmi met Esprite 4e prijs. 
L-2 dressuur: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 1e prijs.
M-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e prijs.


Gepost op 10 maart 2014, 21.40 u

Uitslag concours Grubbenvorst

8 maart  2014: pony's
DE-B dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 2e prijs.
DE-L2 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 2e prijs.

9 maart  2014: paarden
M-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e prijs.
B dressuur: Karlijn van de Laak met Vesta  4e prijs.


Uitslag concours Velden

8 maart  2014: paarden
B springen: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 8e prijs.


Gepost op 24 februari 2014, 22.10 u

Uitslag indoorkampioenschappen 2013/2014

Afgelopen weekend 22 en 23 februari hebben de 5 geselecteerde springruiters hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Helden. Wat resulteerde in de volgende uitslag.
 
B springen: Priscilla van Schaijk met Venity S 23e plaats.
                    Wendy Falize met Rianda uitgesloten.
L springen: Rick Verheijen met Chocotoff  47e plaats.
M springen: Chiara Palmi met Capoen K Z 32e plaats.
                    Dianne Seuren met Wequitana 34e plaats.


Uitslag concours Asten

22 februari 2014: paarden
B springen: Chiara Palmi met Esprite 1e prijs. 
                   Chiara Palmi met Eyecatcher 4e prijs. 


Gepost op 17 februari 2014, 21.30 u

Uitslag indoorkampioenschappen 2013/2014

Afgelopen weekend 15 en 16 februari hebben de geselecteerde pony springruiters hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Meterik. Wat resulteerde in de volgende mooie uitslag.
 
C-L springen: Loes Opbroek met Polly 2e prijs. dus reservekampioen.
E-B springen: Francesca Nobel met Ceasar van Bokshout  8e plaats.


Uitslag concours Overasselt

16 februari 2014: paarden
L-1 dressuur: Nicole Dackus met Calypso 2e proef 3e prijs. 


Gepost op 10 februari 2014, 21.15 u

Uitslag indoorkampioenschappen 2013/2014

Afgelopen weekend 8 en 9 februari hebben de 8 geselecteerde dressuurruiters hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Beek. Wat resulteerde in de volgende mooie uitslag:
 
D-L1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 3e prijs.
                         Melissa van Lier met Jente 7e plaats.
                         Tara Titulaer met Scarlatti 12e plaats.
D-B dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 8e plaats.
DE-L2 dressuur:Michelle Breukers met Caprice 10e plaats.
CDE-M1 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 9e plaats.
DE-Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 6e plaats.
C-L1 dressuur: Inge Opbroek met Polly 6e plaats.

 

Uitslag concours Helden (LRV Heibloem)

8 februari 2014: paarden
B springen: Chiara Palmi met Eyecatcher 6e prijs. 

9 februari  2014: paarden
M springen:Chiara Palmi met Capoen K Z 6e prijs.


Gepost op 3 februari 2014, 21.50 u

Uitslag concours de Mortel

31 januari 2014: paarden
M-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 2e prijs.


Uitslag concours Asten (Lierop)

2 februari 2014: paarden
L springen: Rick Verheijen met Chocotoff 8e prijs.


Uitslag indoorkampioenschappen 2013/2014

Afgelopen weekend 1-2 februari hebben de geselecteerde deelnemers hun uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Reuver.
Wat resulteerde in de volgende uitslag:
Z-2 dressuur: Priscilla van Schaijk met Venity S 12e plaats.
L-1 dressuur: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein’s 12e plaats.
B dressuur: Dianne Seuren met Edison S is helaas door omstandigheden niet kunnen starten.


Gepost op 27 januari 2014, 22.55 u

Uitslag concours Helden (ONA Roggel)

25 januari 2014: paarden
B springen: Chiara Palmi met Esprit 1e prijs.
                    Chiara Palmi met Eyecatcher 6e prijs.

26 januari 2014: paarden
M springen:Chiara Palmi met Capoen K Z 7e prijs.


Uitslag concours Asten-Heusden

26 januari 2014: pony's
DE-L2 dressuur: Michelle Breukers met Caprice 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 20 januari 2014, 22.15 u

Uitslag concours Overasselt

18 januari 2014: pony's
DE-L2 dressuur: Michelle Breukers met Caprice 1e prijs.


Uitslag concours Helden

19 januari 2014: paarden
Z-2 dressuur: Priscilla van Schaik met Venity S 2e proef 2e prijs.


Uitslag concours Asten-Heusden

19 januari 2014: paarden
M-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 5e prijs.


Gepost op 13 januari 2014, 22.35 u

Uitslag concours de Mortel (Winterfestijn)

11 januari 2014: pony's
D-B dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 5e prijs.
DE-L1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e prijs.
DE-L2 dressuur: Michelle Breukers met Caprice 3e prijs.
DE-Z1/Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e prijs.

12 januari 2014: uitslag finale
Sil van de Pasch met Okidoki 8e plaats.
Amber Gülcher met Splash 10e plaats.


Gepost op 6 januari 2014, 22.45 u

Uitslag concours Meterik (selectie Leunen)

3 januari 2014: paarden
L springen: Rick Verheijen met Checkmate V 6e prijs.
M springen: Chiara Palmi met Capoen K Z 8e prijs.

4 januari 2014: paarden
B springen: Priscilla van Schaik met Venity S 3e prijs.


Gepost op 30 december 2013, 22.35 u

Uitslag concours Asten

28 december 2013: paarden
L springen: Rick Verheijen met Chocotoff 7e prijs.

29 december 2013: paarden
L springen: Rick Verheijen met Checkmate V 8e prijs.


Uitslag concours Merselo (selectie)

29 december 2013: pony's
DE-B dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 2e proef 2e prijs.
DE-M1/2 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 1e proef 3e prijs.


Gepost op 16 december 2013, 23.55 u

Uitslag concours Wanroy

14 december 2013: paarden
Z-2 dressuur: Priscilla van Schaik met Venity S 2e prijs.


Uitslag concours Velden (selectie)

15 december 2013: paarden
L-1 dressuur: Nicolle Seuren met Amadeus Grifenstein's 3e prijs.


Gepost op 9 december 2013, 22.30 u

Uitslag concours De Mortel

6 december 2013: paarden
B springen: Rick Verheijen met Checkmate V 4e prijs.


Uitslag concours Merselo (selectie)

7 december  2013: pony's
DE-Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e prijs.

7 december 2013: paarden
L-1 dressuur: Nicolle Seuren met Amadeus Grifenstein's 1e proef 5e prijs en 2e proef 4e prijs.
Z-2 dressuur: Priscilla van Schaik met Venity S 2e prijs.

8 december 2013: paarden
B dressuur: Dianne Seuren met Edison S 1e proef 4e prijs.
                   Femke Verheijen met Chocotoff 2e proef 5e prijs.


Gepost op 2 december 2013, 21.10 u

Uitslag concours Velden (selectie)

29 november 2013: pony's
DE-L2 dressuur: Nika Rutten met Zyra Rizona 1e prijs.
                           Michelle Breukers met Caprice 3e prijs.

30 november 2013: pony's
DE-L1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e prijs.
                           Melissa van Lier met Jente 4e prijs.


Gepost op 25 november 2013, 20.35 u

Uitslag concours Horst (Hegelsom selectie)

23 november 2013: pony's
CDE-L2 dressuur: Michelle Breukers met Caprice 2e prijs.

24 november 2013: pony's
D-B dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 3e prijs.


Gepost op 18 november 2013, 22.45 u

Uitslag concours Wanroij (indoor de Bergen)

14 november 2013: paarden
M springen: Chiara Palmi met Capoen KZ 4e prijs.

15 november 2013: paarden
B springen: Rick Verheijen met Checkmate V 9e prijs.


Uitslag concours Horst (Hegelsom selectie)

16 november 2013: paarden:
B dressuur: Chiara Palmi met Esprit 3e prijs.
L1 dressuur: Nicolle Seuren met Amadeus Grifenstein's 3e prijs.


Uitslag concours Grubbenvorst

17 november 2013: pony's
DE-L1 dressuur: Mellissa van Lier met Jente 1e prijs.
DE-M1/2 dressuur: Loes Opbroek met Dream Boy 2e prijs.


Gepost op 11 november 2013, 22.15 u

Uitslag concours De Mortel

8 november 2013: pony's
D-M1/2 dressuur: Loes Opbroek met Dream Boy 2e prijs.


Uitslag concours Velden

9 november 2013: paarden:
B springen: Rick Verheijen met Checkmate V 7e prijs.
                   Chiara Palmi met Esprite 8e prijs.
L springen: Chiara Palmi met Esprite 7e prijs.


Uitslag concours Venray (Vlakwater)

10 november 2013: paarden
B dressuur: Femke Verheijen met Chocotoff 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.
                    Dianne Seuren met Edison S 2e proef 3e prijs.


Gepost op 4 november 2013, 22.55 u

Uitslag concours Merselo (LR Oostrum)

2 november 2013: paarden
B springen: Priscilla van Schaik met Vennity S 10e prijs.
3 november 2013: pony's
ABC-L springen: Loes Opbroek met Polly S 1e prijs.


Gepost op 28 oktober 2013, 22.15 u

Uitslag concours Groesbeek

25 oktober 2013: pony's
E-L2 dressuur: Francesca Nobel  met Caesar van Bokshout 1e proef 1e prijs.


Uitslag concours Sevenum

27 oktober 2013: pony's
DE-L1 dressuur: Nika Rutten met Zyra Rizona 1e prijs.
                           Tara Titulaer met Scarlatti 2e prijs.
                            Melissa van Lier met Jente 4e prijs.


Uitslag concours Helden

27 oktober 2013: paarden
B-springen: Chiara Palmi met Esprit 2e prijs.
                   Priscilla van Schaik met Vennity S 7e prijs.
L-springen: Chiara Palmi met Capoen KZ 6e prijs.


Gepost op 21 oktober 2013, 22.55 u

Uitslag concours Meterik (selectie)

19 oktober 2013: paarden
B dressuur: Dianne Seuren met Edison S 3e prijs.
M-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e prijs.


Uitslag concours Lottum

19 oktober 2013: pony's
D-B/E-B dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 2e prijs.
                              Juul Seuren met Milota 3e prijs.
C-L1/B-L2 dressuur: Inge Opbroek met Polly 1e prijs.
D-L1/E-L1 dressuur: Tara Titulaer met Scarlatti 1e prijs.
                                 Sil van de Pasch met Okidoki 2e prijs.
                                 Nika Rutten met Zyra Rizona 2e prijs.
DE-M1/M2 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 2e prijs.

20 oktober 2013: pony's
CDE-L springen: Loes Opbroek met Polly 2e prijs.


Gepost op 14 oktober 2013, 21.10 u

Uitslag concours Nederweert

13 oktober 2013: paarden
M-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 7 oktober 2013, 23.35 u

Uitslag concours Geldrop

3 oktober 2013: paarden
B-springen: Chiara Palmi met Esprit 1e prijs.


Uitslag concours SGW Ysselsteyn (Limburgse kampioenschappen)

5 oktober 2013: paarden
Klasse B: Dianne Seuren met Wequitana 6e prijs en de 5e prijs van Limburg voor de kampioenschappen.

5 oktober 2013: pony's
Klasse CDE-B: Meike van der Heijden met Silvy's Boy 2e prijs.

 


Gepost op 30 september 2013, 22.25 u

Uitslag concours Blerick

28 september  2013: paarden
M-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 2e prijs.


Uitslag concours Zevenaar

29 september  2013: pony's
DE-Z1/Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 23 september 2013, 22.05 u

Uitslag concours Herveld

19 september  2013: paarden
Z-2 dressuur: Bernadette Gülcher met Wedni Fortuna 2e prijs.


Uitslag Kringkampioenschappen Lottum

22 september  2013: pony's
DE-Z1/Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e prijs en dus Kringkampioen.
DL-1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 2e prijs.
                        Tara Titulaer met Scarlatti 3e prijs.
EL-1 dressuur: Nika Rutten met Zyra Rizona 2e prijs.
 
EB springen: Francesca Nobel met Caesar van Bokshout 2e prijs.
CL springen: Loes Opbroek met Polly 2e prijs.
 
6- tal Lottum 1  1e prijs en dus Kringkampioen.
 
22 september  2013: paarden
B-springen: Priscilla van Schaijk met Venity S 4e prijs.
M-springen: Chiara Palmi met Zitske 1e prijs en dus Kringkampioen.


Gepost op 16 september 2013, 22.30 u

Uitslag concours Ottersum

14 september  2013: pony's
CDM1/M2 dressuur: Meike van der Heijden met Silvi’s Boy 2e prijs.
EL-1 dressuur:Nika Rutten met Zyra Rizona 4e prijs.


Gepost op 9 september 2013, 21.30 u

Uitslag concours Ermelo (Nederlandse kampioenschappen)

7 september  2013: paarden
4-tal Lottum 7e plaats.


Uitslag concours Herveld

5 september  2013: pony's
DE-Z1 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e proef 1e plaats en 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Zevenaar

7 september 2013: pony's
CDE-Z1 dressuur: Amber Gülcher met Splash  1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 2 september 2013, 22.10 u

Uitslag concours Ermelo (Nederlandse kampioenschappen)

31 augustus 2013: pony's
6-tal Lottum 4e plaats.


Uitslag concours Ede (heideconcours)

31 augustus 2013: paarden
L-1 dressuur: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 1e proef 4e prijs en 2e proef 4e prijs.
M-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 2e prijs.
                      Diane Seuren met Wequitana 2e proef 7e prijs.


Uitslag concours de Mortel

1 september 2013: paarden
B-springen: Rick Verheijen met Checkmate V 7e prijs.
L-springen: Chiara Palmi met Dageraads Bravour 9e prijs.


Uitslag concours Venray (Vlakwater)

1 september 2013: paarden
B dressuur: Karlijn van de Laak met Vesta 3e prijs.


Gepost op 26 augustus 2013, 22.10 u

Uitslag concours Beuningen

24 augustus 2013: pony's
DE-Z1 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e prijs.


Uitslag concours Boxmeer

25 augustus 2013: paarden
L-2 dressuur: Lonneke Verbong met Ciruta 2e proef 4e prijs.


Uitslag concours Pey-Echt

25 augustus 2013: paarden
B-springen: Rick Verheijen met Checkmate V 8e prijs.


Gepost op 19 augustus 2013, 22.05 u

Uitslag Limburgse kampioenschappen 2013 in Heel (dressuur)

Afgelopen weekend 17 en 18 augustus hebben de 19 geselecteerde dressuurruiters hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Heel. Wat het volgende resultaat opleverde.
 

17 augustus 2013: pony's
E-L1 dressuur: Nika Rutten met Zyra Rizona 3e prijs.
D-B dressuur: Melissa van Lier met Jente 5e prijs.


C-B dressuur: Inge Opbroek met Polly 20e plaats.
C-L1 dressuur:Meike v/d Heijden met Silvi’s Boy 4e plaats.
D-B dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 6e plaats.
D-L1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 9e plaats.
D-L1 dressuur: Tara Titulaer met Scarlatti 16e plaats
DE-L2 dressuur:Loes Opbroek met Dream Boy 9e plaats..
DE-L2 Inez Arts met Vian H 19e plaats.
DE-Z1 dressuur :Amber Gülcher met Splash 9e plaats.
E-B dressuur: Juul Seuren met Milota 13e plaats.
E-L1 dressuur: Francesca Nobel met Ceasar van Bokshout 6e plaats.

18 augustus 2013: paarden
B dressuur: Femke Verheijen met Chocotoff 3e prijs.

B dressuur: Daphne Meijers met Rocco 7e plaats.
B dressuur: Jikke Verhaegh met Ellias van Hilsberg 21e plaats.
L-1 dressuur: Loes Hoeymakers met Allure Hoetje 15e plaats..
M-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 7e plaats.
M-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 21e plaats.
Z-2 dressuur: Priscilla van Schaijk met Venity S 15e plaats.


Gepost op 12 augustus 2013, 23.55 u

Uitslag Limburgse kampioenschappen 2013 in Bocholtz (springen)

Afgelopen weekend 10 en 11 augustus hebben de 7 geselecteerde springruiters hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Bocholtz. Wat het volgende resultaat opleverde.
 

10 augustus 2013: paarden
B springen: Priscilla van Schaijk met Venity S 14e prijs.

L-springen: Chiara Palmi met Kapoen KZ 32e plaats.
Z-springen: Chiara Palmi met Zitske 13e plaats.
 

11 augustus 2013: pony's
CL-springen: Meike v/d Heijden met Silvi’s Boy 12e plaats.
DL-springen: Tara Titulaer met Scarlatti 16e plaats.
EB-springen: Francesca Nobel met Ceasar van Bokshout 3e plaats.
DEM-springen: Loes Smits met Special Feature uitg.


Uitslag concours Odiliapeel

11 augustus 2013: paarden
M-springen: Chiara Palmi met Billuster 3e prijs.

De winnaars en deelnemers gefeliciteerd met jullie behaalde prijzen en plaatsen.


Gepost op 5 augustus 2013, 23.45 u

Uitslag concours Asten-Heusden

3 augustus 2013: paarden
B dressuur: Femke Verheijen met Chocotoff  2e proef  7e prijs.


Uitslag concours Heijen

4 augustus 2013: paarden
M-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Moergestel

4 augustus 2013: paarden
L-springen: Chiara Palmi met Dageraads Bravour 4e prijs.
M-springen: Chiara Palmi met Zitske 4e prijs.


Gepost op 30 juli 2013, 20.40 u

Uitslag concours Hengelo (Finale dressuurcompetitie Gelders Paard)

27 juli 2013: paarden
M-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e prijs.
Tevens kampioen in de klasse M-1
en verder ook nog dagkampioen.


Uitslag concours Cuijk

27 juli 2013: paarden
B dressuur: Daphne Meijers met Rocco 1e proef 4e prijs en 2e proef 2e prijs.


Gepost op 22 juli 2013, 21.45 u

Uitslag concours Herveld

18 juli 2013: pony's
D-Z1 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Heibloem

21 juli 2013: paarden
M-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 2e proef 3e prijs.

Z-springen: Chiara Palmi met Zitske 5e prijs.


Gepost op 15 juli 2013, 23.45 u

Uitslag concours Kapel-Avezaath

13 juli 2013: pony's
DE-Z1 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Odiliapeel

14 juli 2013: paarden
M-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 2e prijs en 2e proef 2e prijs.


Uitslag concours De Mortel

14 juli 2013: paarden
B-springen: Rick Verheijen met Checkmate V 4e prijs.
L-springen: Chiara Palmi met Capoen K Z 8e prijs.
M-springen: Chiara Palmi met Zitske 4e prijs.


Gepost op 8 juli 2013, 23.15 u

Uitslag concours Neer

6 juli 2013: pony's
CDE-Z1 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e prijs.
CDE-Z1 Kür op muziek: Amber Gülcher met Splash 1e prijs.


Uitslag concours St Anthonis

7 juli 2013: paarden
B-springen: Rick Verheijen met Chocotoff 2e prijs.
                 Chiara Palmi met Eyecatcher 3e prijs.
L-springen: Chiara Palmi met Capoen K Z 6e prijs.


Gepost op 1 juli 2013, 22.05 u

Uitslag concours Helden (SGW wedstrijd)

29 juni 2013: pony's
CDE-B eventing: Meike van der Heijden met Silvy's Boy 2e prijs.

29 juni 2013: paarden
B eventing: Dianne Seuren met Wequitana 3e prijs.


Uitslag concours Gameren

29 juni 2013: pony's
Klasse Z dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e prijs.
Met deze 1e prijs zijn Amber en haar pony geselecteerd voor de 1/8 finale van de MacRider Cup: een internationale dressuur talentenscout evenement.


Uitslag concours Horst (ruiterfeest Wittenhorst)

29 juni 2013: Kampioenschappen afdelingsdressuur:
Paarden
Afdelingsdressuur:  4-tal Lottum  1e prijs.  Regiokampioen

Dit 4-tal bestaat uit: Martine Kuijl, Loes Hoeijmakers, Lotte Opbroek, Roy Wagemans, Jikke Verhaegh en Nicole Dackus.

Pony's
Afdelingsdressuur:  6-tal Lottum  1e prijs.  Regiokampioen

Dit 6-tal bestaat uit: Loes Smits, Inez Arts, Kim Broekmans, Loes Opbroek, Nika Rutten, Aniek Brouwers, Liz Bouten en Juul Seuren.

30 juni 2013: paarden
B dressuur: Daphne Meijers met Rocco 2e proef 1e prijs.
M-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 2e prijs en 2e proef 2e prijs.
    
B springen: Chiara Palmi met Eyecatcher 11e prijs.  
                    Priscilla van Schaijk met Venity S 14e prijs.


Uitslag concours Bocholtz

30 juni 2013: pony's
DE-Z1/Z2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e proef 2e prijs.


Gepost op 24 juni 2013, 21.25 u

Uitslag concours Siebengewald

22 juni 2013: pony's
DE-B dressuur: Melissa van Lier met Jente 1e proef 2e prijs.
CDE-L1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki  1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Overloon

22 juni 2013: pony's

C-B springen: Loes Opbroek met Polly 3e prijs.
C-L springen: Loes Opbroek met Polly 1e prijs.
E-L springen: Loes Smits met Special Feature 2e prijs.

22 juni 2013: paarden
B-springen: Rick Verheijen met Chocotoff 6e prijs.


Uitslag concours Reuver

23 juni 2013: paarden
B-springen (groep1): Rick Verheijen met Chocotoff 7e prijs.


Gepost op 17 juni 2013, 23.05 u

Uitslag concours De Mortel

14 juni 2013: paarden
DE-Z1 dressuur: Amber Gulcher met Splash 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Sevenum (ruitersportweekend)

16 juni 2013: pony's
C-B dressuur: Inge Opbroek met Polly 2e prijs.
D-B dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 1e prijs.
E-B dressuur: Juul Seuren met Milota 3e prijs.

DE-B springen: Tara Titulaer met Scarlatti 7e prijs.

Afdelingsdressuur:  6-tal Lottum  1e prijs.

16 juni 2013: paarden
M-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 7e prijs.
                      Chantal Daniëls met Crulandro 8e prijs.

B springen (groep 1): Chiara Palmi met Dageraad's Bravour 10e prijs
B springen (groep 2): Priscilla van Schaijk met Venity S 4e prijs.
                               Chiara Palmi met Espirit 7e prijs
M springen (groep 2): Chiara Palmi met Zitske 5e prijs.

Afdelingsdressuur:  4-tal Lottum  3e plaats.


Uitslag concours Oud Beijerland

16 juni 2013: paarden
ZZ -Zwaar dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 10 juni 2013, 22.45 u

Uitslag concours Venray (Vlakwater)

7 juni 2013: paarden
M-1/M-2 dressuur: Carla Denissen met Toran 1e proef 1e prijs.


Uitslag concours Meerlo (selectie)

8 juni 2013: pony's
D-B dressuur: Melissa van Lier met Jente 1e proef 1e prijs en 2e proef 2e prijs.
D-B dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 7e prijs.
E-B dressuur: Juul Seuren met Milota 1e prijs.
C-L2 dressuur: Meike van der Heijden met Silvy's Boy 1e proef 2e prijs.
DE-L1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki  1e proef 5e prijs en 2e proef 1e prijs.
DE-L2 dressuur: Michelle Breukers met Caprice 1e proef 3e prijs
DE-Z1/Z2 dressuur: Amber Gulcher met Splash 2e proef 2e prijs.

C-B springen: Meike van der Heijden met Silvy's Boy 2e prijs.
E-B springen: Francesca Nobel met Caesar van Bokshout 1e prijs.

Afdelingsdressuur:  6-tal Lottum  1e prijs.

9 juni 2013: paarden
M-1 dressuur (groep1): Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 4e prijs.
M-1 dressuur (groep2): Andrea Coenders met Boris 1e proef 3e prijs en 2e proef 2e prijs.

B springen (groep 2): Chiara Palmi met Eyecatcher 1e prijs.
M springen (groep 1): Chiara Palmi met Zitske 6e prijs.


Gepost op 3 juni 2013, 21.55 u

Uitslag concours Afferden

1 juni 2013: paarden
B dressuur: Daphne Meijers met Rocco 1e proef 3e prijs.
L-1 dressuur: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 1e proef 4e prijs.
M-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 3e prijs en 2e proef 4e prijs.

M springen: Chiara Palmi met Zitske 3e prijs.

Afdelingsdressuur:  4-tal Lottum  1e prijs.


Uitslag concours Asten- Heusden

1 juni 2013: pony's
DE-L2 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 2e proef 2e prijs.


Uitslag concours Eindhoven

1 juni 2013: pony's
DE-Z1/Z2 dressuur: Amber Gulcher met Splash 1e proef 1e prijs en 2e proef 2e plaats.


Gepost op 27 mei 2013, 22.55 u

Uitslag concours Velden (selectie)

25 mei 2013: paarden
L-1 dressuur: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 3e prijs.
M-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 4e prijs.

B springen: Priscilla van Schaijk met Venity S 9e prijs.

Afdelingsdressuur:  4-tal Lottum  2e plaats.

26 mei 2013: pony's
C-B dressuur: Inge Opbroek met Polly 4e prijs.
DE-L2 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 2e prijs.
DE-L1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki  1e prijs.

DE-B springen: Tara Titulaer met Scarlatti 3e prijs.
C-L springen: Loes Opbroek met Polly 2e prijs.
DE-M springen: Loes Smits met Special Feature 2e prijs.

Afdelingsdressuur:  6-tal Lottum  1e prijs.


Gepost op 20 mei 2013, 21.15 u

Uitslag concours Ottersum

18 mei 2013: pony's
D-L2 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.

19 mei 2013: paarden
B-dressuur: Femke Verheijen met Chocotoff 1e proef 2e prijs en 2e proef 3e prijs.
M-1 dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 5e prijs.


Uitslag concours Helden

19 mei 2013: paarden
M-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 6e prijs.


Gepost op 13 mei 2013, 22.15 u

Uitslag concours De Mortel

10 mei 2013: pony's
DE-Z1 dressuur: Amber Gulcher met Splash 1e prijs.


Uitslag concours Horst

12 mei 2013: pony's
C-B dressuur: Inge Opbroek met Polly 5e prijs.
D-B dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 3e prijs.
E-L1 dressuur: Nika Rutten met Zyra Rizona 1e prijs.

DE-L springen: Loes Smits met Special Feature 3e prijs.
CDE-M springen: Loes Smits met Special Feature 3e prijs.

Afdelingsdressuur:  6-tal Lottum  1e prijs.

12 mei 2013: paarden
B-dressuur: Dianne Seuren met Edison S 1e proef 3e prijs.
L-1 dressuur: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 2e proef 1e prijs.


Gepost op 6 mei 2013, 22.05 u

Uitslag concours SGW Castenray

4 mei 2013: paarden
Klasse B: Dianne Seuren met Wequitana 5e prijs.


Uitslag concours Baarlo

5 mei 2013: pony's
C-B dressuur: Inge Opbroek met Polly 1e proef 2e prijs.
DE-B dressuur: Melissa van Lier met Jente 1e proef 4e prijs en 2e proef 3e prijs.


Gepost op 29 april 2013, 21.45 u

Uitslag concours Merselo

27 april 2013: pony's
DE-L1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e proef 1e prijs.
Francesca Nobel met Caesar van Bokshout 1e proef 3e prijs en 2e proef 3e prijs.
Loes Opbroek met Dream-Boy 1e proef 4e prijs.

C-B springen: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 4e prijs.
E-B springen: Francesca Nobel met Caesar van Bokshout 2e prijs.

28 april 2013: paarden
M-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 4e prijs en 2e proef 1e prijs.
L-2 dressuur: Andrea Coenders met Boris 1e proef 4e prijs.
B-dressuur: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 1e proef 3e prijs en 2e proef 2e prijs.

B springen: Chiara Palmi met Capoen K Z 7e prijs.
                   Rick Verheijen met Chocotoff 11e prijs.


Uitslag concours de Mortel

28 april 2013: paarden
ZZ-zwaar dressuur:
Sanne Collin met Werner Kling 1e proef 6e prijs en 2e proef 2e prijs.


Gepost op 22 april 2013, 22.00 u

Uitslag concours Well

20 april 2013: pony's
C-B dressuur: Inge Opbroek met Polly 1e proef 5e prijs.
DE-B dressuur: Melissa van Lier met Jente 1e proef 4e prijs.
DE-L1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e proef 1e prijs en 2e proef 4e prijs.
                           Michelle Breukers met Caprice 1e proef 4e prijs.
DE-L1 dressuur (groep 2): Loes Opbroek met Dream-Boy 1e proef 1e prijs.

DE-B springen: Tara Titulaer met Scarlatti 1e prijs.

Bixie-B dressuur: Inge Opbroek met Polly 1e prijs.

20 april 2013: paarden
M-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 2e proef 2e prijs.
L-1 dressuur: Martine Kuijl met Jammie 1e proef 6e prijs.

B springen: Chiara Palmi met Capoen K Z 9e prijs.
L springen: Chiara Palmi met Zitske 7e prijs.


Uitslag concours Uden

20 april 2013: paarden
ZZ-zwaar dressuur:
Sanne Collin met Werner Kling 9e prijs.


Gepost op 15 april  2013, 11.10 u

Uitslag concours De Mortel

12 april 2013: pony's
DE-Z1 Z2 dressuur: Amber Gulcher met Splash 2e prijs.
DE-L1 dressuur: Michelle Breukers met Caprice 2e prijs.


Uitslag concours Maasbree

13 april 2013: pony's
DE-L1 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 3e prijs.
C-B dressuur: Inge Opbroek met Polly 5e prijs.
C-L springen: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 3e prijs.


Uitslag concours Overloon

13 april 2013: paarden
L2 dressuur: Andrea Coenders met Boris 2e proef 2e prijs.


Gepost op 25 maart  2013, 22.11 u

Uitslag concours Meerlo

24 maart 2013: pony's
DE-L1 dressuur: Tara Titulaer met Scarlatti 2e prijs.
                            Francesca Nobel met Ceasar van Bokshout 3e prijs.


Uitslag concours de Mortel

24 maart 2013: paarden
B springen: Chiara Palmi met Capoen K Z 4e prijs.


Gepost op 18 maart  2013, 21.48 u

Uitslag Nederlandse indoorkampioenschappen dressuur in Utrecht

16 maart 2013: pony's
DE-M2 dressuur:
Amber Gulcher met Splash 12e plaats.


Uitslag concours Lottum

16 maart 2013: pony's
BC-B dressuur: Inge Opbroek met Polly 1e prijs.
D-L1 dressuur: Loes Opbroek met Polly 2e prijs.
                       Sil van de Pasch met Okidoki 3e prijs.

17 maart 2013: paarden
L-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 2e prijs.
                      Lonneke Verbong met Ciruta 2e prijs.


Uitslag concours Uden

17 maart 2013: paarden
ZZ-zwaar dressuur:
Sanne Collin met Werner Kling 1e proef 4e prijs en 2e proef 2e prijs.


Gepost op 11 maart  2013

Uitslag Nederlandse indoorkampioenschappen dressuur in Utrecht

8 maart 2013: paarden
ZZ-licht dressuur:
Sanne Collin met Werner Kling 10e plaats.


Gepost op 4 maart  2013

Regio indoorkampioenschappen 2012/2013

Afgelopen weekend 2 en 3 maart hebben de 3 geselecteerde springruiters hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Susteren. Wat resulteerde in de volgende uitslag.
 
B springen:
Priscilla van Schaijk met Venity S 23e plaats.
Jill Beerends met Jammie 45e plaats..
L springen:
Dianne Seuren met Wequitana 38e plaats.

Uitslag concours Velden (PCL cup halve finale)

2 maart 2013: Pony's
C-B springen progressief:
Meike van der Heijden met Silvi's Boy 4e prijs.
DE-B springen progressief:
Tara Titulaer met Scarlatti 5e prijs.


Uitslag concours Grubbenvorst

2 maart 2013: Paarden
B dressuur: Daphne Meijers met Rocco 3e prijs.

3 maart 2013: Pony's
DE-L1 dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 2e prijs.
                            Francesca Nobel met Ceasar van Bokshout 3e prijs.
C-L2 dressuur: Loes Opbroek met Polly 1e prijs.


Gepost op 25 februari 2013

Regio indoorkampioenschappen 2012/2013

Afgelopen weekend 23 en 24 februari hebben de 4 geselecteerde springruiters hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Helden. Wat resulteerde in de volgende mooie uitslag.
 
D-B springen:
Tara Titulaer met Scarlatti 7e prijs.
C-B springen:
Loes Opbroek met Polly 6e plaats samen met
Meike van der Heijden met Silvi’s Boy 6e plaats.
DE-M springen:
Loes Smits met Special Feature uitg.

Gepost op 18 februari 2013

Regio indoorkampioenschappen 2012/2013

Afgelopen weekend 16 en 17 februari hebben 7 geselecteerde dressuurruiters hun uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in de Reuver. Wat resulteerde in de volgende geweldige uitslag.
 
DE-M2 dressuur:
Amber Gülcher met Splash 1e prijs. Regiokampioen.
D-B dressuur:
Sil van de Pasch met Okidoki 2e prijs. Reservekampioen.
Amy Bongers met Camillo C 15e plaats.
Melissa van Lier met Jente 23e plaats.
E-L1 dressuur:
Michelle Breukers met Caprice 6e plaats.
Nika Rutten met Zyra Rizona 7e plaats.
C-L1 dressuur:
Meike van der Heijden met Silvi’s Boy 8e plaats.
 
 
Amber van harte gefeliciteerd met dit prachtige resultaat, en ook Sil natuurlijk prima gedaan dames, en de andere deelnemers proficiat met jullie behaalde plaats.

Uitslag concours Helden

16 februari 2013: Paarden
ZZ-licht dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Uitslag concours Asten-Heusden

17 februari 2013: Paarden
L-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 2e proef 1e prijs.


Gepost op 11 februari 2013

Uitslag concours Asten

8 februari 2013: Paarden
Z-2 dressuur: Bernadette Gülcher met Wedni Fortuna 1e prijs..


Uitslag concours Deurne

9 februari 2013: Paarden
L-1 dressuur: Martine Kuijl met Jammie 1e proef 3e prijs en 2e proef 3e prijs.


Gepost op 4 februari 2013

Uitslag concours Horst (Gemeentekampioenschappen)

3 februari 2013: Pony's
BC-L1 L2 dressuur: Meike van der Heijden met Silvi’s Boy 1e prijs (gemeentekampioen).
DE-B dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 2e prijs.
DE-M1 M2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 2e prijs.


Regio indoorkampioenschappen 2012/2013

Afgelopen weekend 2-3 februari hebben de 3 geselecteerde deelnemers hun uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Oirsbeek
Wat resulteerde in de volgende uitslag:
ZZ-licht:
Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs. Regiokampioen
Z2 dressuur:
Bernadette Gülcher met Wedni Fortuna 13e plaats.
L-2 dressuur:
Chantal Däniels met Crulandro 6e plaats.
 
Sanne van harte gefeliciteerd met dit prachtige resultaat, en de andere deelnemers proficiat met jullie behaalde plaats.


Gepost op 28 januari 2013

Uitslag concours Velden (Molendijkbokaal)

26 januari 2013: Paarden
B springen: Jill Beerends met Jammie 5e prijs.


Gepost op 21 januari 2013

Uitslag concours Horst (Hegelsom)

19 januari 2013: Paarden
L-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 2e prijs.

20 januari 2013: Paarden
L-1 dressuur: Martine Kuijl met Jammie 3e prijs.


Uitslag concours Helden (Panningen)

20 januari 2013: Paarden
ZZ-licht dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Gepost op 14 januari 2013

Uitslag concours Overasselt (Walter Derks Cup)

12 januari 2013: Pony"s
D-L springen: Tara Titulaer met Scarlatti 1e prijs.


Uitslag concours de Mortel (Winterfestijn)

13 januari 2013: Pony"s
CDE-B dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 2e prijs.


Gepost op 7 januari 2013

Uitslag concours Meterik (Leunen)

6 januari 2013: Pony"s
C-B springen klassiek: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 3e prijs.
C-B springen progressief: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 2e prijs.
D-B springen klassiek: Tara Titulaer met Scarlatti 4e prijs.


Gepost op 31 december 2012

Uitslag concours Hegelsom

30 december 2012: Pony"s
E-B springen:: Rick Verheijen met Checkmate V 1e prijs.


Uitslag concours de Mortel

28 december 2012: Paarden
B dressuur: Daphne Meijers met Rocco 1e prijs.


Gepost op 24 december 2012

Uitslag concours Velden (selectie)

23 december 2012: Paarden
L-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 5e prijs.
                      Andrea Coenders met Boris 7e prijs.


Gepost op 17 december 2012

Uitslag concours Reuver

14 december 2012: Paarden
ZZ-licht dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Uitslag concours Ell

16 december 2012: Pony's
D-B springen klassiek: Tara Titulaer met Scarlatti 3e prijs.


Uitslag concours Horst (bixie)

16 december 2012: Pony's
Bixie B dressuur: Inge Opbroek met Polly 6e prijs.


Uitslag concours Asten-Heusden

16 december 2012: Pony's
DE-M2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 2e proef 2e prijs.


Gepost op 10 december 2012

Uitslag concours Helden

8 december 2012: Paarden
ZZ-licht dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 3e prijs.


Uitslag concours Oostrum (selectie in Meterik)

8 december 2012: Paarden
L springen: Dianne Seuren met Wequitana 7e prijs.

9 december 2012:Pony's
D-B springen klassiek: Tara Titulaer met Scarlati 4e prijs.
C-B springen progressief: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 5e prijs.


Gepost op 3 december 2012

Uitslag concours de Mortel

30 november 2012: Paarden
Z-2 dressuur: Bernadette Gülcher met Wedni Fortuna 1e prijs


Uitslag concours Horst (selectie)

1 december 2012: Paarden
C-L1/L2 dressuur: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 2e prijs.
D-L1 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 4e prijs.


Gepost op 26 november 2012

Uitslag concours Velden

24 november 2012: Paarden
B springen: Jill Beerends met Jammie 6e prijs.
                   Chiara Palmi met Capoen P Z 7e prijs.


Uitslag concours Susteren

24 november 2012: Paarden
ZZ-licht dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Uitslag concours Helden

25 november 2012: Pony's
C-B springen klassiek: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 1e prijs.
C-B springen progressief: Loes Opbroek met Polly 2e prijs.
D-B springen progressief: Tara Titulaer met Scarlati 2e prijs.


Gepost op 19 november 2012

Uitslag concours Merselo

17 november 2012: Paarden
L-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 2e proef 4e prijs.
18 november 2012: Paarden
B dressuur: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 1e proef 8e prijs.


Uitslag concours Weert

18 november 2012: Pony"s
EL-1 dressuur: Michelle Breukers met Caprice 1e proef 2e prijs.


Uitslag concours Velden

18 november 2012: Pony''s
D-B springen: Tara Titulaer met Scarlatti 4e prijs.


Gepost op 12 november 2012

Uitslag concours de Mortel

9 november 2012: Pony''s
E-B dressuur: Rick Verheijen met Checkmate V 1e prijs.


Uitslag concours Horst (selectie)

10 november 2012: Paarden
B dressuur: Nicole Seuren met Amadeus Griftenstein's 1e prijs.
L-2 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 3e prijs.


Uitslag concours Beek (Nationaal dressuur treffen)

11 november 2012: Paarden
ZZ-licht dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Gepost op 5 november 2012

Uitslag concours Lottum (selectie)

3 november 2012: Pony''s
E-L1 dressuur: Michelle Breukers met Caprice 2e prijs.
                       Nika Rutten met Zyra Rizona 3e prijs.
DE-M2 dressuur: Amber Gulcher met Splash 1e prijs.

4 november 2012: Pony''s
D-B dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e prijs.


Uitslag concours Leusden (Nationale Appaloosa sportdag)

3 november 2012: Pony''s
B dressuur: Kim Broekmans met Celina Shadow 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Weert

3 november 2012: Paarden
ZZ-licht dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 2e prijs.


Uitslag concours Horst (Recreanten)

4 november 2012: Paarden
B dressuur: Linda Neessen met Lilissa 4e prijs.


Gepost op 29 oktober 2012

Uitslag concours Velden (selectie)

27 oktober 2012: Pony''s
C-L1 dressuur: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 1e prijs.
D-B dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 3e prijs.
DE-M2 dressuur: Amber Gulcher met Splash 1e prijs.

28 oktober 2012: Pony''s
D-L1 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 3e prijs.
E-L1 dressuur: Nika Rutten met Zyra Rizona 1e prijs.


Uitslag concours Meterik (selectie B-M klasse)

27 oktober 2012: Paarden
B dressuur: Loes Hoeymakers met Allure Hoetje 1e prijs.
L-2 dressuur: Chantal Daniels met Crulandro 2e prijs.

28 oktober 2012: Paarden
ZZ-licht dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 2e prijs.


Gepost op 22 oktober 2012

Uitslag concours Sevenum (selectie)

20 oktober 2012: Pony''s
C-L1 dressuur: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 2e prijs.
D-L1 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 3e prijs.

21 oktober 2012: Pony''s
C-B dressuur: Inge Opbroek met Polly 4e prijs.
E-L1 dressuur: Michelle Breukers met Caprice 1e prijs.
                       Nika Rutten met Zyra Rizona 2e prijs.
D-B dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 3e prijs.


Gepost op 15 oktober 2012

Uitslag concours Horst-Swolgen (de Ijsvogel)

13 oktober 2012: Pony''s
D-B dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e prijs.
                      Amy Bongers met Camillo C 3e prijs.
C-L1 dressuur: Meike van der Heyden met Silvi's Boy 1e prijs.
D-L1 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 2e prijs.
E-L1 dressuur: Michelle Breukers met Caprice 1e prijs.

14 oktober 2012: Pony''s
DE-L2 dressuur: Inez Arts met Vian H 1e prijs.
DE-M2 dressuur: Amber Gulcher met Splash 1e prijs.


Gepost op 15 oktober 2012

Uitslag concours Uden

14 oktober 2012: Paarden
ZZ-licht dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e proef 3e prijs.


Gepost op 15 oktober 2012

Uitslag concours Sevenum

14 oktober 2012: Paarden
L-1 dressuur: Martine Kuijl met Jammie 4e prijs.


Gepost op 1 oktober 2012

Uitslag concours De Mortel

28 september 2012: Paarden
Z-2 dressuur: Bernadette Gülcher met Wedni Fortuna 2e prijs.


Gepost op 1 oktober 2012

Uitslag samengestelde wedstrijd Ysselsteyn

29 september 2012: Pony''s
CDE klasse B: Meike van der Heyden met Silvi’s Boy 3e prijs.


Gepost op 1 oktober 2012

Uitslag concours Asten-Heusden

30 september 2012: Pony''s
DE-L1 dressuur: Loes Opbroek met Dream-Boy 1e proef 4e prijs.


Gepost op 17 september 2012

Uitslag Kringkampioenschappen 2012 te Lottum

16 september 2012: Pony''s
CB dressuur: Inge Opbroek met Polly 3e prijs.
DB dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e prijs. (kringkampioen).
                    Amy Bongers met Camillo C 6e prijs.
EB dressuur: Fransesca Nobel met Caesar Van Bokshout 2e prijs
                    Rick Verheijen met Checkmate V 2e prijs.
                    Michelle Breukers met Caprice 2e prijs.
C-L1 dressuur: Meike van der Heyden met Silvi’s Boy 2e prijs.
E-L1 dressuur: Nika Rutten met Zyra Rizona 2e prijs.

Afdelingsdressuur L:
4-tal Lottum 1  1e prijs. (kringkampioen).
Afdelingsdressuur L:
4-tal Lottum 2  3e plaats.

16 september 2012: paarden
B dressuur :Martine Kuijl met Jammie 4e prijs.
                  Loes Hoeymakers met Allure Hoetje 5e prijs.
                  Nicole Seuren met Amadeus griftenstein's 5e prijs.
L-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 5e prijs.
ZZ licht dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs. (kringkampioen).

Afdelingsdressuur L:
4-tal Lottum 1 3e plaats.


Gepost op 10 september 2012

Uitslag concours Ottersum

9 september 2012: Paarden
B dressuur groep 1:
Karlijn van de Laak met Aranda 1e proef 2e prijs en 2e proef 3e prijs 
Nicole Dackus met Calypso 2e proef 2e prijs.
B dressuur groep 2:
Martine Kuijl met Jammie 1e proef 2e prijs en 2e proef 2e prijs.
Loes Hoeymakers met Allure Hoetje 1e proef 3e prijs.


Gepost op 3 september 2012

Uitslag concours Groesbeek

2 september 2012: Paarden
B dressuur: Nicole Dackus met Calypso 2e proef 3e prijs.


Gepost op  3 september 2012

Uitslag concours de Mortel

31 augustus 2012: Paarden
B dressuur: Nicole Dackus met Calypso 2e prijs.


Gepost op 14 augustus 2012

Limburgse kampioenschappen 2012 in Baexem

De uitslag van de pony’s op zaterdag 11 augustus is:

Dressuur:
Klasse
CB       Inge Opbroek met Polly 2e prijs.
CL1      Meike v/d Heijden met Silvi’s Boy 4e plaats.
DB       Tara Titulaer met Scarlatti 19e plaats.
DB       Amy Bongers met Camillo C 8e plaats.
DB       Sil van de Pasch met Okidoki 6e plaats.
EB       Michelle Breukers met Caprice 3e prijs.
EB       Rick Verheijen met Checkmate V 4e prijs.
EB       Francesca Nobel met Ceasar van Bokshout 11e plaats.
EL1      Nika Rutten met Zyra Rizona 5e plaats.
DEL2   Femke Verheijen met Twister 12e plaats.
DEM2  Amber Gülcher met Splash 3e plaats.
  
Springen:
CB      Meike v/d Heijden met Silvi’s Boy 9e plaats.
CB      Loes Opbroek met Polly 12e plaats.
DB      Tara Titulaer met  Scarlatti 25e plaats.
EB      Francesca Nobel met Ceasar van Bokshout 6e plaats.
EL      Loes Smits met Special Feature 4e prijs en geselecteerd voor de nederlandse kampioenschappen in Ermelo.
      
Viertal Lottum 1 klasse L met: Rick Verheijen, Amy Bongers, Femke Verheijen, Liz Bouten en Juul Seuren 4e plaats.
Viertal Lottum 2 klasse L met: Loes Opbroek, Meike van der Heijden, Kim Broekmans en Tara Titulaer 11e plaats.
 
De uitslag van de paarden op zondag 12 augustus is:


Dressuur:
Klasse
B         Martine Kuijl met Jammie 6e plaats
B         Loes Hoeymakers met Allure Hoetje14e plaats.
B         Nicole Seuren met Lillissa 9e plaats.
B         Karlijn van de Laak met Aranda 15e plaats.
L1       Chantal Daniëls met Crulandro 12e plaats.
L1       Lonneke Verbong met Ciruta 18e plaats.
L1       Jikke Verhaegh met Amon 15e plaats.
L2       Lotte Opbroek met Winston 15e plaats.
M1      Dianne Seuren met Wequitana 19e plaats.
Z1       Priscilla van Schaijk met  Venity S 16e plaats.
Z2       Sanne Collin met Werner Kling 3e prijs.

Springen:
B       Jill Beerends met Jammie 15e prijs.
B        Nicole Seuren met Lillissa 28e plaats.
L        Dianne Seuren met Wequitana 36e plaats.

Viertal Lottum 1 klasse L met: Roy Wagemans, Lotte Opbroek, Jill Beerends, Jikke Verhaegh, Chantal Daniëls, Loes Hoeymakers, Nicole Dackus 3e plaats.


Gepost op 6 augustus 2012

Uitslag concours Jumping de drie Linden Zeeland (Nr B)

3-5 augustus 2012: Pony's
Vrijdag klassiek met barrage DB Tara Titulaer met Scarlatti 11e prijs.
Zaterdag twee fase parcours Tara Titulaer met Scarlatti 8e prijs.
Teamspringen zonder pony 2e prijs. (parcours springen zonder pony).
Zondag mini derby CD Meike van der Heijden met Silvi's Boy 1e prijs.


Gepost op  6 augustus 2012

Uitslag concours de Mortel (stamboekwedstrijd)

4 augustus 2012: Pony's
E-B dressuur: Rick Verheijen met Checkmate V 2e proef 1e prijs.


Gepost op  6 augustus 2012

Uitslag concours Asten-Heusden

4 augustus 2012: Pony's
EB dressuur: Michelle Breukers met Caprice 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op  6 augustus 2012

Uitslag concours Strampoy

5 augustus  2012: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 2e prijs.
B springen: Jill Beerends met Jammie 6e prijs.


Gepost op  6 augustus 2012

Uitslag concours Heijen

5 augustus 2012: Paarden
L-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 1e prijs en 2e proef 3e prijs.


Gepost op 30 juli 2012

Uitslag concours Cuijk

29 juli 2012: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Gepost op 23 juli 2012

Uitslag concours Heibloem

21 juli 2012: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Gepost op 16 juli 2012

Uitslag concours de Mortel

13 juli 2012: Pony's
DE-L2 dressuur: Femke Verheijen met Twister 2e proef 1e prijs.


Gepost op 2 juli 2012

Uitslag concours Oudenbosch (Brabantse ruiterdagen)

1 juli 2012: Paarden
Hoefslag Trophy Kür op muziek Z2: Sanne Collin met Werner Kling 4e prijs.


 

Uitslag concours Horst Ruiterfestijn (selectie)

1 juli 2012: Paarden
B dressuur : Loes Hoeymakers met Allure Hoetje 1e proef 1e prijs.
Nicole Dackus met Calypso 2e proef 4e prijs.
L-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 6e prijs en 2e proef 2e prijs.
 
Afdelingsdressuur L;
4-tal Lottum 1 2e plaats.

Verenigingskampioenschappen:
Pony's Lottum 2e plaats.


Gepost op 25 juni  2012

Uitslag concours Heteren

24 juni 2012: Paarden
B dressuur: Nicole Dackus met Calypso 4e prijs en 6e prijs.


Gepost op 25 juni 2012

Uitslag concours Grave (hippisch festijn)

24 juni 2012: Paarden
Z-2 dressuur:: Sanne Collin met Werner Kling 3e prijs.
Kür op muziek: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Gepost op 25 juni  2012

Uitslag concours Siebengewald

23 juni 2012: Pony's
Bixie B dressuur: Inge Opbroek met Polly 1e prijs.
BC-B dressuur: Inge Opbroek met polly 1e proef 1e prijs.
DE-B dressuur: Rick Verheijen met Checkmate V 1e proef 2e prijs en 2e proef 4e prijs.
                       Amy Bongers met Camillo C 1e proef 4e prijs.


Gepost op 18 juni 2012

Uitslag concours Meerlo (selectie)

17 juni 2012: Pony's
Bixie B dressuur: Inge Opbroek met Polly 3e plaats.
                          Fleur Ooijevaar met Musty 5e plaats.
C-B dressuur: Inge Opbroek met Polly 1e proef 4e prijs.
                     Merlin Thijssen met Socrates 2e proef 3e prijs.
D-B dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 1e proef 5e prijs en 2e proef 2e prijs.
                     Tara titulaer met Scarlatti 1e proef 1e prijs en het hoogst aantal punten van de dag.
DE- B dressuur: Michelle Breukers met Caprice 1e proef 5e prijs.
                        Francesca Nobel met Caesar van Bokshout 2e proef 1e prijs.
C-L1 dressuur: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.
DE-L2 dressuur: Femke Verheijen met Twister 1e proef 4e prijs.

C-B springen: Loes Opbroek met Polly 2e prijs.
E-L springen: Loes Smits met Special Feature 2e prijs.

Afdelinsdressuur L:
4-tal Lottum 1 2e prijs.
4-tal Lottum 2 3e plaats.


Gepost op 18 juni 2012

Uitslag concours Helden (Heldense ruiterdagen)

16 juni 2012: Paarden
Z-1 dressuur: Priscilla van Schaijk met Venity S 2e proef 5e prijs.
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.

17 juni 2012: Paarden
L-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulando 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 11 juni 2012

Uitslag concours Meerlo (ruiterfestijn)

9 juni 2012: Paarden
B dressuur: Nicole seuren met Lillissa 3e prijs.

10 juni 2012: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.
DEC Trophy (ruiterwissel): Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs
.
B springen: Jill Beerends met Jammie 7e prijs.


Uitslag concours Helden

10 juni 2012: Pony's
DE-M2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 2e prijs.


Uitslag concours de Mortel

8 juni 2012: Pony's
DE- B dressuur: Michelle Breukers met Caprice 1e proef 1e prijs.
                        Rick Verheijen met Checkmate V 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.
DE-M2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e proef 1e prijs.


Gepost op 4 juni 2012

Uitslag concours Afferden (selectie)

2 juni 2012: Pony's
C-L2 dressuur: Loes Opbroek met Polly 1e proef 1e prijs.
D-B dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 2e proef 3e prijs.
                     Amy bongers met Camillo C 1e proef 4e prijs.
DE- B dressuur: Michelle Breukers met Caprice 1e proef 4e prijs.
                        Rick Verheijen met Checkmate V 2e proef 3e prijs.
E-L1 dressuur: Nika Rutten met Zyra Rizona 1e proef 1e prijs.

C-B springen: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 2e prijs.

Afdelinsdressuur L:
4-tal Lottum 1 3e plaats.
4-tal Lottum 2 5e plaats.

3 juni 2012: Paarden
B dressuur: Martine Kuijl met Jammie 1e proef 1e prijs.
L-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 2e proef 3e prijs.
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e proef 1e prijs.
ZZ-L dressuur:Remco Zuidam met Vayade Vdw 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.

Afdelingsdressuur;
4-tal lottum 1 1e prijs.


Gepost op 28 mei 2012

Uitslag IC Dressage (Venlo)

27 en 28 mei 2012: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.
Finale Kür op muziek (28 mei) Sanne Collin met Werner Kling 3e prijs.


Uitslag concours Ottersum

26 mei 2012: Pony's
C-B dressuur: Inge Opbroek met Polly 1e proef 1e prijs.
BC-L1 dressuur: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 1e proef 1e prijs.
DE- B dressuur: Michelle Breukers met Caprice 1e proef 1e prijs en 2 proef 2e prijs.
                        Rick Verheijen met Checkmate V 1e proef 2e prijs en 2e proef 3e prijs.

27 mei 2012: Paarden
L-1 dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 1e proef 2e prijs en 2e proef 2e prijs.


Gepost op 21 mei 2012

Uitslag concours Horst (selectie)

20 mei 2012: Pony's
Bixie B dressuur: Inge Opbroek met Polly 3e prijs.
C-B dressuur: Inge Opbroek met Polly 3e prijs.
D-B dressuur: Amy bongers met Camillo C 1e prijs.
D-L2 dressuur: Femke Verheijen met Twister 3e prijs.

D-B springen Tara Titulaer met Scarlatti 5e prijs.
 


Uitslag concours Limbricht

19 mei 2012: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 3e prijs.


Gepost op 14 mei 2012

Uitslag concours Sevenum (ruitersportweekend)

13 mei 2012: Pony's
Bixie B dressuur: Inge Opbroek met Polly 3e prijs.
D-B dressuur: Tara Titulaer met Scarlatti 2e prijs.
                     Amy bongers met Camillo C 3e prijs.
C-L1 dressuur: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 2e prijs.

C-B springen: Loes Opbroek met Polly 3e prijs.
D-B springen Tara Titulaer met Scarlatti 5e prijs.
E-L springen klassiek: Loes Smits met Special Feature 4e prijs.
E-L springen progressief: Loes Smits met Special Feature 2e prijs.

13 mei 2012: Paarden
B dressuur: Martine Kuijl met Jammie 5e prijs.
L-1 dressuur: Lonneke Verbong met Ciruta 5e prijs.
M-1 dressuur: Dianne Seuren met Wequitana 3e prijs.
Z-1 dressuur: Priscilla van Schaik met Venity S 4e prijs.
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.

B springen: Jikke Verhaegh met Amon 10e prijs.
                 Nicole Seuren met Lillissa 10e prijs. (groep 2)


Gepost op 7 mei 2012

Uitslag concours Asten

6 mei 2012: Paarden
B springen: Jill Beerends met Jammie 4e prijs.


Uitslag concours Langenboom

5 mei 2012: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 30 april 2012

Uitslag concours Beesel

29 april 2012: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Gepost op 23 april 2012

Uitslag concours Well

21 april 2012: Pony's
Bixie B dressuur: Inge Opbroek met Polly 1e prijs.
DE-B dressuur: Tara titulaer met Scarlatti 1e proef 2e prijs.
                       Rick Verheijen met Checkmate V 1e proef 5e prijs.
ABC-L1 dressuur: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 2e proef 1e prijs.
 
C-B springen: Loes Opbroek met Polly 3e prijs.

22 april 2012: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Gepost op 16 april 2012

Uitslag concours Maasbree

14 april 2012: Pony's
C-L2 dressuur: Loes Opbroek met Polly 2e prijs.

E-L springen: Loes Smits met Special Feature 2e prijs.

15 april 2012: Paarden
B dressuur: Lonneke Verbong met Ciruta 3e prijs..
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Gepost op 9 april 2012

Uitslag concours Merselo

7 april 2012: Pony's
C-B dressuur: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.
D-B dressuur: Amy Bongers met Camillo 2e proef 3e prijs.
E-B dressuur: Rick Verheijen met Checkmate V  1e proef 4e prijs.
C-L1 dressuur: Loes Opbroek met Totilas 1e proef 1e prijs.

C-B springen: Loes opbroek met Polly 3e prijs.

9 april 2012: Paarden
B dressuur: Martine Kuijl met Jammie 1e prijs.
                  Chantal Daniéls met Crulandro 3e prijs.
                  Lonneke Verbong met Ciruta 1e proef 8e prijs en 2e proef 7e prijs.
L-2 dressuur: Lotte Opbroek met Winston 2e prijs.
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Venray (vlakwater)

6 april 2012: Paarden
B dressuur: Nicole Dackus met Calypso 1e proef 2e prijs en 2e proef 2e prijs.


Gepost op 2 april  2012

Uitslag Nederlandse kampioenschappen dressuur in Brummen

30 maart 2012: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 10e plaats.

Sanne, proficiat met deze geweldige prestatie van harte.


Gepost op 26 maart 2012

Uitslag concours Meerlo

25 maart 2012: Pony's
C-B dressuur: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 1e prijs.


Uitslag concours Helden VTR (wedstrijdruiters)

25 maart 2012: Paarden
L-1 dressuur: Martine Kuijl met Jammie 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.

 

Gepost op 19 maart 2012

Uitslag concours Lottum (selectie)

18 maart 2012: Paarden
B dressuur: Martine Kuijl met Jammie 1e prijs.
                  Jikke Verhaegh met Amon 2e prijs.
                  Chantal Daniéls met Crulandro 4e prijs.
L-2 dressuur: Lotte Opbroek met Winston 2e prijs.


Gepost op 27 februari 2012

Regio indoorkampioenschappen 2011/2012

Afgelopen weekend 25 en 26 februari hebben de 4 geselecteerde springruiters hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Helden. Wat echter helaas geen prijs opleverde. de uitslag is als volgt:

B springen:
Jill Beerends met Jammie 47e plaats.
Nicole Seuren met Lilissa uitg.

L springen:
Femke Hendrikx met Zitske 38e plaats.
Dianne Seuren met Wequitana uitg.


Uitslag concours Leunen (Meterik)

24 februari 2012: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.

25 februari 2012: Pony's
C-B dressuur: Meike van der Heijden met Silvi's Boy 1e prijs.
E-B dressuur: Rick Verheijen met Checkmate V 1e prijs.


Gepost op 13 februari 2012

Regio indoorkampioenschappen 2011/2012

Afgelopen weekend 10, 11 en 12 februari hebben de 5 geselecteerde dressuurruiters hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Susteren.
Wat resulteerde in de volgende geweldige uitslag:

C-B dressuur: Meike van der Heijden met Silvi’s Boy 2e prijs. Reserve kampioen
E-B dressuur: Nika Rutten met Zyra Rizona 6e plaats.
                     Rick Verheijen met Checkmate V 7e plaats.
C-L1 dressuur: Loes Opbroek met Totilas 4e plaats.
DE-M1 dressuur: Amber Gülcher met Splash 6e plaats.


Uitslag concours Asten (P.S.V. Beatrix)

11 februari 2012: Paarden
L springen: Femke Hendrikx met Zitske 5e prijs.

 

Gepost op 6 februari 2012

Uitslag concours Helden

5 februari 2012: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Regio indoorkampioenschappen 2011/2012

Afgelopen weekend 4 en 5 februari hebben de 3 geselecteerde springruiters hun best gedaan op de regiokampioenschappen in Echt.
Wat echter helaas geen prijs opleverde. de uitslag is als volgt:

C-B springen:
Meike van der Heijden met Silvi’s Boy 9e plaats.
DE-L springen:
Loes Smits met Special Feature 27e plaats.
Thijs Hendrikx met Bruno 30e plaats.

 

Gepost op 30 januari 2012

Uitslag concours Asten Heusden

28 januari 2012: Pony's
CDE-M1 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e proef 2e prijs en 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Velden (Molendijkbokaal)

28 januari 2012: Paarden
B springen: Nicole Seuren met Lilissa 3e prijs.


Regio indoorkampioenschappen 2011/2012

Afgelopen weekend 27-29 januari hebben de 3 geselecteerde deelnemers hun uiterste best gedaan op de regiokampioenschappen in Reuver.
Wat resulteerde in de volgende geweldige uitslag:

Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 2e prijs. Reservekampioen

B dressuur: Martine Kuijl met Jammie 11e plaats.
                  Chantal Däniels met Crulandro 13e plaats.
 


Gepost op 23 januari 2012

Uitslag concours Velden (Molendijkbokaal)

22 januari 2012: Pony's
D-L springen: Thijs Hendrikx met Bruno 2e prijs.


Uitslag concours Horst

22 januari 2012: Paarden
B dressuur: Martine Kuijl met Jammie 1e prijs.


Uitslag concours Geldrop

22 januari 2012: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.
 


Gepost op 16 januari 2012

Uitslag concours Susteren

15 januari 2012: Pony's
DE-M1 dressuur: Amber Gülcher met Splash 2e prijs.
 


Gepost op 9 januari 2012

Uitslag concours Helden

7 januari 2012: Pony's
C-B dressuur: Meike van der Heyden met Silvi’s Boy 1e prijs. 
DE-M1 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e prijs.


Uitslag concours de Mortel (winterfestijn Zwart Water 2 dagen)

7 januari 2012: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.
8 januari 2012
Finale M en Z gecombineerd: Sanne Collin met Werner Kling 2e prijs.
 


Gepost op 30 december 2011

Uitslag concours de Mortel

30 december 2011: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Gepost op 27 december 2011

Uitslag concours Asten-Heusden (Kerstfestijn)

26 december 2011: Paarden
B dressuur: Martine Kuijl met Jammie 2e prijs.


Gepost op 19 december 2011

Uitslag gemeentelijke kampioenschappen Horst aan de Maas

18 december 2011: Pony's
CB dressuur: Meike van der Heyden met Silvi’s Boy 1e prijs in deze klasse en dus: gemeentekampioen.


Uitslag concours Gendt

18 december 2011: Pony's
DE-M1 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e prijs.


Uitslag concours Houten (kwalificatie wedstrijd Jumping Amsterdam

18 december 2011: Paarden
Kür op muziek:  Sanne Collin met Werner Kling 4e prijs.


Gepost op 13 december 2011

Uitslag concours Horst (selectie)

10 december 2011: Pony's
C-B dressuur: Meike van der Heijden met Silvi’s Boy 1e prijs.
E-B dressuur: Nika Rutten met Zyra Rizona 5e prijs.


Uitslag concours Uden

11 december 2011: Paarden
B dressuur: Martine Kuijl met Jammie 6e prijs.


Uitslag concours Helden

11 december 2011: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 2e prijs.


Gepost op 5 december 2011

Uitslag concours Meterik (wedstrijd Oostrum selectie)

3 december 2011: Paarden
B springen: Nicole Seuren met Lilissa 2e prijs.
 
4 december 2011: Pony's
C-B springen: Meike van der Heijden met Silvi’s Boy 4e prijs.
E-L springen: Loes Smits met Harry 4e prijs.


Gepost op 28 november 2011

Uitslag concours Geldrop

26 november 2011: Pony's
CDE-M1 dressuur: Amber Gülcher met Splash 4e prijs.


Uitslag concours Horst

27 november 2011: Pony's
C-B springen: Meike van der Heijden met Silvi’s Boy 4e prijs.


Uitslag concours Velden (selectie)

27 november 2011: Paarden
B dressuur: Martine Kuijl met Jammie 4e prijs.


Gepost op 21 november 2011

Uitslag concours Horst (selectie B t/m M2)

20 november 2011: Paarden
B dressuur: Martine Kuijl met Jammie 2e prijs.
B dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 4e prijs.


Gepost op 14 november 2011

Uitslag concours Velden (selectie)

12 november 2011: Pony's
C-B dressuur: Meike van der Heijden met Silvi’s Boy 1e prijs.
C-L1 dressuur: Loes Opbroek met Totilas 2e prijs.

13 november 2011: Pony's
EB dressuur: Nika Rutten met Zyra Rizona 4e prijs.


Uitslag concours Weert

13 november 2011: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 2e prijs.


Gepost op 8 november 2011

Uitslag concours Lottum (selectie)

5 november 2011: Pony's
C-L1 dressuur: Loes Opbroek met Totilas 2e prijs.
6 november 2011: Pony's
C-B dressuur: Merlin Thijssen met Socrates 1e prijs.
Meike van der Heijden met Silvi’s Boy 4e prijs.
E-B dressuur: Nika Rutten met Zyra Rizona 1e prijs.


Uitslag concours Westervoort (selectie Gelderland)

5 november 2011: Paarden
Z-1 dressuur: Priscilla van Schaik met Venity S 4e prijs.


Uitslag concours Wanroij

5 november 2011: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.

 Allemaal van harte gefeliciteerd met dit mooie resultaat.


Gepost op 30 oktober 2011

Uitslag concours Sevenum (selectie)

30 oktober 2011: Paarden
B dressuur: Martine Kuijl met Jammie 1e prijs.
B dressuur: Chantal Daniëls met Crulandro 2e prijs.


Uitslag concours Panningen (fjovrili)

29 oktober 2011: Paarden
Z-2 dressuur: Bernadette Gülcher met Wedni Fortuna 3e prijs.


Uitslag concours Asten

29 oktober 2011: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Uitslag concours Velden

29 oktober 2011: Paarden
B springen: Nicole Seuren met Lilissa 2e prijs.
30 oktober 2011: Pony's
D-L springen: Thijs Hendrikx met Bruno 4e prijs.
 


Gepost op 23 oktober 2011

Uitslag concours Uden (selectie Noord-Limburg)

23 oktober 2011: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Uitslag concours Merselo

22 oktober 2011: Pony's
C-B springen: Meike van der Heijden met Silvi’s Boy 4e prijs.
E-B springen: Loes Smits met Lot 7e prijs.

23 oktober 2011: Paarden
B springen: Nicole Seuren met Lilissa 7e prijs.
L springen: Femke Hendrikx met Zitske 9e prijs.


Gepost op 16 oktober 2011

Uitslag concours Overasselt

15 oktober 2011: Paarden
B dressuur: Martine Kuijl met Jammie 3e prijs.


Uitslag concours Sevenum (selectie)

15 oktober 2011: Pony's
DE-M1 dressuur: Amber Gülcher met Splash 4e prijs.

16 oktober 2011: Pony's
C-B dressuur: Meike van der Heijden met Silvi’s Boy 2e prijs.


Gepost op 13 oktober 2011

Uitslag concours Horst (de ijsvogel Swolgen)

9 oktober 2011: Pony’s
C-B dressuur: Meike van der Heijden met Silvi’s Boy 1e prijs


Uitslag concours Helden (Grensruiters Hunsel)

9 oktober 2011: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Gepost op 4 oktober 2011

Uitslag clubkampioenschappen 2011

Download de uitslagen van de clubkampioenschappen hier.


Uitslag concours Ermelo NRPS-Subli kampioenschappen

1 oktober 2011: Pony’s
CDE-L2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 1e proef 4e prijs en 2e proef 4e prijs.


Uitslag concours de Mortel

30 september 2011: Paarden
Z-1 dressuur: Bernadette Gülcher met Wedni Fortuna 2e prijs.


Gepost op 20 september 2011

Uitslag kringkampioenschappen te Well

18 september 2011: Pony’s
C-L1 dressuur: Loes Opbroek met Polly 1e prijs (kringkampioen).
E-B dressuur: Sil van de Pasch met Okidoki 4e prijs.
Afdelingsdressuur L: 4-tal Lottum 2 2e plaats (reservekampioen).

18 september 2011: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs. (kringkampioen).
L Springen: Femke Hendrikx met Zitske 5e prijs.


Gepost op 13 september 2011

Uitslag Regiokampioenschappen Helden (vrije tijd ruiters)

10 september 2011: Paarden
B dressuur: Martine Kuijl met Jammie 1e proef 1e prijs en 2e proef 1e prijs.


Uitslag concours Ottersum

10 september 2011: Pony’s
D-L1 dressuur: Femke Verheijen met Twister 3e prijs.


Gepost op 30 augustus 2011

Uitslag concours Neer

28 augustus 2011: Paarden
ZZ-Licht dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 2e prijs.


Gepost op 23 augustus 2011

Uitslag wedstrijd Limburgse Kampioenschappen Lottum Paarden

13 augustus 2011: Pony's
Z-2 Sanne Collin met Werner Kling 2e prijs (reservekampioen).
B Jikke Verhaegh met Amon 6e plaats.
B Nicole Seuren met Zarisa Sa 12e plaats.
B Linda Neessen met Lilissa 15e plaats.
B Nicole Seuren met Chapeau Gz 17e plaats.
M-1 Dianne Seuren met Wequitana 16e plaats.
Z-1 Bernadette Gülcher met Wedni Fortuna 13e plaats.

Springen:
B Dianne Seuren met Wequitana 28e plaats.
B Jill Beerends met Jammie 56e plaats.
B Dianne Seuren met Farisa Sa 63e plaats.
L Femke Hendrikx met Zitske 14e plaats.

Afdelingsdressuur:
4-tal Lottum 1 klasse L met Roy Wagemans, Jikke Verhaegh, Jill Beerends, Loes Hoeymakers en Lizzy Relouw 3e plaats.


Gepost op 15 augustus 2011

Uitslag wedstrijd Limburgse Kampioenschappen Lottum Pony's

13 augustus 2011: Pony's
EB Nika Rutten met Zyra Rizona 1e prijs Limburgs kampioen 2011
CL 1 Loes Opbroek met Polly 2e prijs (reservekampioen).
DB Sil van de Pasch met Okidoki 8e plaats.
DB Kim Broekmans met Grosso Modo 19e plaats.
DB Thijs Hendrikx met Bruno 11e plaats.
EB Francesca Nobel met Ceasar van Bokshout 18e plaats.
EB Simon Nobel met Joni 22e plaats.
EB Loes Smits met Special Feature 19e plaats.
DL1 Femke Verheijen met Twister 18e plaats.
DL1 Michelle Breukers met Nikita 23e plaats
EL 1 Dirkje Aerts met Kiyara 14e plaats.
DEL2 Amber Gülcher met Splash 24e plaats.
DEM1 Ilja v/d Sterren met Highlight 12e plaats.

Springen:
EB Loes Smits met Special Feature 2e prijs (reservekampioen).
DL Thijs Hendrikx met Bruno 12e plaats.
CB Loes Opbroek met Polly 18e plaats.

Afdelingsdressuur:
4-tal Lottum 1 klasse L met Inez Arts, Karlijn van der Laak, Michelle Breukers, Liz Bouten en Ilja van der Sterren.
2e plaats (Reservekampioen). Tevens afvaardiging naar Ermelo.
4-tal Lottum 2 klasse L met Loes Opbroek, Kim Broekmans, Meike van der Heijden en Femke Verheijen 3e plaats.


Gepost op 2 augustus 2011

Uitslag concours Cuijk

31 juli 2011: Paarden
Z-1 dressuur: Bernadette Gülcher met Wedni Fortuna 1e proef 3e prijs, Bernadette Gülcher met Wedni Fortuna 2e proef 3e prijs.
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Gepost op 19 juli 2011

Uitslag concours Horst

17 juli 2011: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.
B dressuur: Jikke Verhaegh met Amon 4e prijs.
Nicole seuren met Zarisa Sa 4e prijs.
B springen: Dian Seuren met Farisa Sa 7e prijs.
Afdelingsdressuur: 4-tal Lottum 3e plaats.
Verenigingskampioenschappen: Pony’s Lottum 3e plaats.


Uitslag concours Siebengewald

08 juli 2011: Paarden
Kür op muziek: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.

10 juli 2011: Pony’s
CDE-M1 dressuur: Liz Bouten met Avita 2e prijs.


Gepost op 5 juli 2011

Uitslag concours Grubbenvorst (selectie)

02 juli 2011: Pony’s
E-B dressuur: Nika Rutten met Zyra Rizona 3e prijs
D-B dressuur: Thijs Hendrikx met Bruno 4e prijs
D-L1 dressuur: Michelle Breukers met Nikita 4e prijs
E-B springen: Loes Smits met Special Feature 1e prijs
C-B springen: Loes Opbroek met Polly 2e prijs
D-L springen: Thijs Hendrikx met Bruno 4e prijs
Afdelingsdressuur L: 4-tal Lottum 1 1e prijs

03 juli 2011: Paarden
Afdelingsdressuur: 4-tal Lottum 3e plaats


Gepost op 21 juni 2011

Uitslag concours Meerlo (selectie)

19 juni 2011: Pony’s
E-B dressuur: Nika Rutten met Zyra Rizona 2e prijs.
D-B dressuur: Thijs Hendrikx met Bruno 4e prijs.
E-B springen: Loes Smits met Special Feature 1e prijs.
C-B springen: Loes Opbroek met Polly 2e prijs.

Afdelingsdressuur L:
4-tal Lottum 1 1e prijs.
4-tal Lottum 2 3e plaats.


Gepost op 14 juni 2011

Uitslag concours Meerlo

12 juni 2011: Paarden
L Springen: Femke Hendrikx met Zitske 3e prijs.
B Springen: Dianne Seuren met Wequitana 8e prijs.

Van harte gefeliciteerd met het mooie behaalde resultaat.


Uitslag concours Deurne (NHB)

9 juni 2011: Paarden
Z-1 dressuur: Bernadette Gulcher met Wedni Fortuna 2e prijs.


Gepost op 6 juni 2011

Uitslag concours Afferden (Well)

4 juni 2011: Pony’s
C-L1 dressuur: Loes Opbroek met Polly 1e prijs
C-B dressuur: Meike van der Heyden met Misty 2e prijs
CDE-M1 dressuur: Liz Bouten met Avita 2e prijs
CDE-L2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 4e prijs
D-L1 dressuur: Michelle Breukers met Nikita 4e prijs
Bixie A dressuur: Inge Opbroek met Totilas 1e prijs
Afdelingsdressuur L: 4-tal Lottum 1 1e plaats en 4-tal Lottum 2 2e plaats

5 juni 2011: Paarden
B dressuur: Jikke Verhaegh met Amon 1e prijs
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 2e prijs
Afdelingsdressuur: 4-tal Lottum 2e plaats

Allen van harte gefeliciteerd met het mooie behaalde resultaat.


Gepost op 30 mei 2011

Uitslag concours Ottersum

29 mei 2011: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 2e prijs
L-1 dressuur: Lotte Opbroek met Winston 1e proef 4e prijs en 2e proef 3e prijs


Gepost op 23 mei 2011

Uitslag concours Horst (selectie)

22 mei 2011: Pony’s
C-L1 dressuur: Loes Opbroek met Polly 2e prijs
D-M1 dressuur: Ilja van der Sterren met Highlight 4e prijs
E-B springen: Loes Smits met Special Feature 2e prijs
Afdelingsdressuur L: 4-tal Lottum 1 3e plaats en 4-tal Lottum 2 4e plaats

22 mei 2011: Paarden (recreanten)
B dressuur: Martine Kuijl met Jammie 1e proef 4e prijs en 2e proef 1e prijs.


Gepost op 17 mei 2011

Uitslag concours Sevenum (selectie)

15 mei 2011: Pony’s
C-L1 dressuur: Loes Opbroek met Polly 2e prijs.
Bixie springen A: Tara Titulaer met Luna 1e prijs.
Afdelingsdressuur L: 4-tal Lottum 1e prijs.

15 mei 2011: Paarden
Z-1 dressuur: Bernadette Gülcher met Wedni Fortuna 4e prijs.
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.
Springen B: Dianne Seuren met Wequitana 10e prijs.
Afdelingsdressuur L: 4-tal Lottum 1 2e plaats.


Gepost op 10 mei 2011

Uitslag concours Roggel (Panningen)

8 mei 2011: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 3e prijs.


Gepost op 2 mei 2011

Uitslag concours Merselo

30 april 2011: Pony's
DE-L2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 2e proef 3e prijs.
DE-M1 dressuur: Ilja van der Sterren met Highlight 1e proef 4e prijs.

1 mei 2011: Paarden
B-dressuur: Jikke Verhaegh met Amon 1e proef 2e prijs.
Z-1 dressuur: Priscilla van Schaik met Venity S 2e proef 3e prijs.
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e proef 1e prijs.


Gepost op 26 april 2011

Uitslag concours Asten-Heusden

25 april 2011: Paarden
Z-1 dressuur: Priscilla van Schaik met Venity S 2e proef 4e prijs.


Uitslag concours Baarlo

23 april 2011: Paarden
Kür op muziek: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 2e prijs

24 april 2011: Pony's
D-M1 dressuur: Liz Bouten met Avita 1e proef 1e prijs
D-L2 dressuur: Amber Gülcher met Splash 2e proef 1e prijs


Gepost op 19 april 2011

Uitslag concours Well

16 april 2011: Pony's
Bixie-A dressuur: Inge Opbroek met Totilas 1e prijs.
Bixie-B dressuur: Tara Titulaer met Luna 2e prijs.
DE-B dressuur: Femke Verheijen met Twister 4e prijs.
D-M1 dressuur: Liz Bouten met Avita 3e prijs.

17 april 2011: Paarden
Z-2 dressuur: Sanne Collin met Werner Kling 1e prijs.


Uitslag concours Maasbree

10 april 2011: Springen
Klasse L: Femke Hendrikx met Zitske 9e prijs.


Gepost op 28 maart 2011

Uitslag concours Helden VTR (vrijetijdsruiters)

27 maart 2011: Paarden
B dressuur: Martine Kuijl met Jammie 2e proef 2e prijs.
L-1 dressuur: Nicole Seuren met Zarisa SA 1e proef 3e prijs.

Uitslagen archief